مجموعه مقالات

کاشت ابرو با موی طبیعی (۲)

نتایج

نتایج حاصل از کاشت ابرو با موی طبیعی دائمی است و شما می‌توانید بلافاصله پس از عمل، تفاوت‌های ایجاد شده در ظاهر خود را مشاهده نمایید. به عنوان یک استاندارد برای کاشت ابرو نتایج حاصل از این روش درمانی معمولاً پس از ۱۲ ماه بطور کامل نمایان می‌شود. البته ظاهر مطلوب مورد نظر بیمار پس از عمل در مدت زمان کوتاه تر قابل دستیابی است، اما این فرآیند برای تکمیل نیز به چند ماه زمان نیاز دارد.
موی انسان در سه مرحله رشد می‌کند و اگر شما ریزش مو پس از کاشت ابرو طبیعی مشاهده کردید، نگران نشوید زیرا این شرایط کاملاً عادی است. فرآیند رشد مو در بین افراد مختلف متفاوت است و هنگامی که فرآیند رشد موهای کاشته شده در ناحیه ابرو شروع شود، شما نیاز به اصلاح ابرو به منظور حفظ ظاهر مطلوب آن خواهید داشت.
عوارض و خطرات
عمل جراحی کاشت ابرو یک عمل جراحی محدود است و به همین خاطر عوارض کاشت ابرو بسیار کم و ناچیز است. در کاشت ابرو  ماده بی حسی به ناحیه مورد نظر تزریق و پس از تاثیرگذاری مواد بی حسی بیمار دیگر چیزی احساس نخواهد کرد.
پس از عمل کاشت ابرو، ناحیه ابرو ممکن است دچار کبودی، التهاب، یا ورم شود،لیکن ورم اطراف چشم ها زود گذر بوده و معمولا با گذشت یکی دو روز پس از عمل از بین میرود.چنانچه در مواردی این عارضه بعداز کاشت مو سر و ابرو برای مدت طولانی تر از حالت معمول ادامه پیدا کرده باشد، ممکن است دلیل آن ایجاد عفونت باشد که باید بلافاصله با مراجعه به پزشک درمان شود. بعد از کاشت ابرو ممکن است بیمار احساس خارش در این ناحیه داشته باشد کنترل این خارش با استفاده از پمادها و کرم‌های مخصوص وجود دارد و بیمار می‌تواند از این داروها به صورت موضعی در طول روز و شب برای بهبود عوارض عمل استفاده کند.
هزینه و قیمت
هزینه کاشت ابرو بر اساس تعدادی از عوامل تعیین می‌شود از جمله ناحیه ای که قرار است تحت عمل قرار بگیرد، ضخامت و تراکم ابرو، و تعداد پیوندهای موی مورد نیاز برای ایجاد ظاهر طبیعی و مطلوب. قیمت کاشت ابرو طبیعی در طول جلسات مشاوره درمانی بر اساس شرایط و ویژگی‌های مطلوب و خاص مورد نظر شما تعیین خواهد شد.به هر صورت یکی از مهمترین عوامل تعیین قیمت در این عمل مهارت پزشک می باشد. مراحل کاشت ابرو در مدت زمان کمی قابل اجرا می باشد و فرم ابرو را می توان در همان جلسه درمان مشاهده کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *