مجموعه مقالات

درمان تعریق با بوتاکس

درمان تعریق زیاد با بوتاکس

درمان تعریق زیاد با بوتاکس :

تنظیم دمای درونی بدن به کمک تعریق تنظیم می شود ، در برخی اشخاص به دلیل برخی از تغییرات بدن میزان تعریق بیش از اندازه است که این سبب آزار شخص می شود .

تزریق بوتاکس تعریق بیش از حد را علاوه بر کاهش دادن به آسانی درمان می کند .

تزریق بوتاکس برای درمان تعریق بیش از حد بسیار موثر درمان می کند ، با پیشرفت علم پزشکی می توان از تزریق بوتاکس علاوه بر جنبه زیبایی ، امروزه درمانی دارویی پیدا کرده است .

پزشکان هنوز موفق نشده اند برای تعریق بیش از اندازه علت مشخصی پیدا کنند ، اما این مسئله ناراحت کننده را با تزریق بوتاکس به آسانی و به شکل بی خطر می توان درمان کرد .

درمان تعریق با بوتاکس

علت تعریق زیاد :

از علل های اصلی تعریق بیش از حد دمای بالا و فعالیت فیزیکی بسیار زیاد می باشد ، پزشکان علت تعریق بیش از حد را در برخی از نواحی بدن چه در زمانی بیداری و خواب نشانه ای از عارضه یک بیماری می دانند ، زنان در سن یائسگی به تعریق بیش از اندازه بدن مبتلا می شوند .

استرس ، فشار بیش از حد از دیگر علت های تعریق بیش از حد می باشند .

با تزریق بوتاکس می توان تعریق بیش از حد را که معمولا در نواحی زیر بغل ، کف دست و کف پا رخ می دهد را درمان نمود .

چه افرادی با تزریق بوتاکس می توان تعریق زیاد را درمان نمایند ؟

اشخاصی که با تعریق زیاد در نواحی زیر بغل ، کف دست و کف پا روبرو هستند با تزریق بوتاکس می توانند به آسانی و بدون هیچ گونه خطری این مشکل آزار دهنده را درمان نمایند .

درمان تعریق زیاد با بوتاکس در کلینیک زیبایی بهرویان:

برای مسدود کردن سیگنال های شیمیایی در اعصاب بوتاکس بسیار موثر عمل می کند ، با تزریق بوتاکس می توان غدد ترشح کننده ی عرق جلوگیری کرد .

تعریق بیش از حد را می توان با تزریق چند مرحله در یک جلسه درمانی کاهش داد ، البته اگر پزشک صلاح می داند باید جلسه درمانی را در چند جلسه انجام دهید .

چه نواحی را با بوتاکس می توان درمان کرد ؟

زیر بغل :

نتایج تزریق بوتاکس به منظور کاهش تعریق بیش از حد زیر بغل نشان داده است ، این تزریق به میزان 87% موثر عمل کرده است و نتایج را شخص پس از 2 الی 5 روز پس از تزریق مشاهده کرده است ، نیاز به ذکر است تزریق بوتاکس دارای ماندگاری 4 الی 6 ماه می باشد .

کف دست :

برای درمان تعریق کف دست تزریق بوتاکس 80 الی 90 درصد موثر عمل کرده است ، نیاز به ذکراست تزریق بوتاکس برای درمان تعریق بیش ازحد کف دست ممکن است برای مدت کوتاهی ضعف موقت در ناحیه دست ها ایجاد کند اما جای نگرانی نیست زیرا پس از مدتی برطرف می گردد.

سر وصورت :

نتایج به دست آمده نشان می دهد که تزریق بوتاکس برای درمان سروصورت بسیار موفق عمل کرده است ، البته تزریق بوتاکس سر و صورت نیاز به مهارت بالایی جهت تزریق نیاز است ، تزریق بوتاکس در ناحیه سر و صورت به درون عضلات صورت تزریق شود .

کف پا :

تزریق بوتاکس برای درمن تعریق بیش ازحد کف پا ، با تزریق بوتاکس به کف پا می توان به میزان 50% تعریق بیش از حد کف پا را درمان کرد .تزریق بوتاکس به کف پا بسیار موثر عمل می کند .

در کلینیک زیبایی بهرویان تزریق بوتاکس برای درمان تعریق زیاد بدن انجام می شود .

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص تزریق بوتاکس ، درمان با بوتاکس ، درمان میگرن با بوتاکس با شماره های زیر درمیان بگذارید .

شما عزیزان برای مشاهده نمونه کارهای تزریق بوتاکس می توانید به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مراجعه نمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *