مجموعه مقالات

لیپوماتیک

افراد مناسب برای لیپوماتیک

افراد مناسب برای لیپوماتیک

بر مبنای علم تغذیه زمانی فردی کاهش وزن پیدا می کند که دریافت کالری وی کمتر شده باشد و فعالیت ورزشی خود را بیشتر کند .اما زمانی که شما در مرحله کاهش وزن هستید ممکن است برخی از نقاط به همان شکل چاقی موضعی داشته باشند.که با استفاده از روش های جدید و در کلینیک زیبایی می توانید این مشکل را برطرف کنید لیپوماتیک یکی از جدید ترین و امن ترین روش ها برای لاغری موضعی است که با توجه به پاسخ گوی افراد طرفداران بیشتری پیدا کرده است .

کاندیدای مناسب برای لیپوماتیک

تمامی افرادی که در نقاط زیر دچار چاقی هستند و با روش های دیگر نتواستند به اندام ایده آل خود برسند می توانند از این روش استفاده کنند.

لیپوماتیک
تمامی خانم ها و یا آقایانی که نمی توانند با انجام فعالیت های ورزشی اندام خود را بهبود ببخشند با کم ترین زمان می توانند به اندام ایده آل خود دست پیدا کنند.
کسانی که پوست های سفت دارند گزینه مناسبی هستند هرچند که لیپوماتک در مقایسه با روش های دیگر کمتر باعث شلی و افتادگی پوست بعد از لاغری می شود .

باید توجه داشته باشید که پیکر تراشی با روش لیپوماتیک تنها باعث کاهش سایز این نقاط در بدن می شود و افراد نباید انتظار داشته باشند که با لاغری موضعی با لیپوماتیک کاهش وزن پیدا کنند.

پس از انجام لیپوماتیک بهتر است که در سبک زندگی این افراد تغییر ایجاد شود.رژیم غذایی کم چرب و مغذی می تواند برای جلوگیری از بازگشتن چربی ها نقش به سزایی داشته باشد . کلینیک زیبایی بهرویان با بهره گیری از متخصصین تغذیه می تواند در این زمینه شما را یاری کند .

شما می توانید برای مشاوره به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کلینیک زیبایی بهرویان بپیوندید
آدرس : تهران – پاسداران – بوستان هفتم – پلاک 156 ساختمان لورنز – طبقه 4 – زنگ 401 – کلينيک بهرويان
تلفن تماس 02126653299

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *