لیپوماتیک و تزریق چربی به صورت

لیپوماتیک و تزریق چربی به صورت همزمان

باید بدانید که روش لیپوماتیک یکی از روش های نوین برای لاغری موضعی می باشد به این صورت که چربی ها  را می توان با دستگاه لیپوماتیک خارج کرده  تا کاهش سایز در منطقه مورد نظر به وجود بیاید.چربی ها  با روش لیپوماتیک به گونه ایی از بدن خارج می شوند که به چربی ها آسیبی وارد نمی شود به همین دلیل امکان استفاده دوباره از آنها وجود دارد .کلینیک زیبایی بهرویان بعد از استخراج چربی ها با به کارگیری متخصصین پوست ،تزریق چربی را در محیطی تمیز و مدرن انجام می دهد .

تزریق-چربی-بعد-از-لیپوماتیک
چگونه چربی ها بدون آسیب خارج می شوند؟

در روش لاغری با لیپوماتیک لوله ای از شکاف های ایجاد شده در مناطق مورد نظر وارد بدن می شود سپس لوله با حرکت های چرخشی و ارتعاشی چربی ها را خرد می کند و سپس با استفاده از مکش دستگاه لیپوماتیک چربی های تکه تکه شده از بدن خارج می شود به این صورت هیچ لطمه ایی به چربی ها وارد نمی شود برعکس روش های قدیمی که از حرارت زیاد برای  آب شدن چربی ها استفاده می شد و به سطح پوست آسیب وارد می شود و علاوه بر آن دیگر چربی ها قابل استفاده نبودند .

تزریق چربی بعد از لیپوماتیک

جراحان امروزه با بهترین روش ها می توانند  افزایش حجم سینه ، صورت ، قسمتهای خارجی باسن  و … را برای بیماران انجام دهند به این گونه که بعد از اینکه چربی ها  با دستگاه لیپوماتیک از بدن خارج می شود وارد دستگاه سانتریفیوژ می شود و از هر گونه مواد اضافی پاک می شود و در نهایت با تزریق چربی هماهنگی و ظاهری طبیعی تر برای بیمار به وجود خواهد آمد.
مهم ترین مزیت لیپوماتیک این است که شما می توانید در کلینیک زیبایی به صورت همزمان چربی های خارج شده را برای هر قسمت از بدن مانند لب ،گونه ،باسن،سینه و …استفاده کنید.

برای رسیدن به زیبایی ماندگار با ما در تماس باشید .
با تشکرمدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

About the Author

کلینیک زیبایی پوست | لیزر موهای زائد | کاشت مو
بهرويان در سال 1394 با اخذ مجوز رسمي از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با مديريت و مسئوليت فني آقاي دکتر محمد حسن ناصح ( متخصص پوست و مو ) تاسيس و راه اندازي گرديد. اين کلينيک با بهره گيري از همکاران متخصص و مجرب در رشته هاي فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي و پوست، مو، زيبايي و ليزر و تغذيه و رژيم درماني خدمات خود را ارائه مي دهد.

ارسال پاسخ

13 − دو =