مجموعه مقالات

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT

در زمان های گذشته برای طاسی سر راه حلی وجود نداشت و افراد تنها می توانستند با موهای مصنوعی این مشکل را برطر ف کنند.با مرور زمان کاشت مو که یک روش دائمی است طرفداران زیادی پیدا کرد. به طوری که با ابداع روش های جدید پیوند مو به گونه ایی انجام می شود که نتیجه کاملا طبیعی خواهد بود و رویش موها به مانند موهای طبیعی قبل از ریزش رشد می کنند.در کاشت مو روش های متفاونی وجود دارد که ما در اینجا روش FUT  را توضیح خواهیم داد.در کلینیک زیبایی بهرویان تمامی روش های کاشت مو انجام میگیرد.

برداشت مو ها از بانک مو  به روش FUTچگونه انجام می گیرد؟

در این روش نیازی به کوتاه کردن موها نیست و تنها قسمت هایی که قرار است موها کاشته شود باید کوتاه شود.بانک موی  مورد نظر معمولا قسمت پشت سر بوده و نواری از موها به عرض یک تا دو سانتی متر و طول بیست تا سی سانتی متر از موهای پشت سربرداشته می شود و بعد از اتمام این مرحله منطقه ایی که از آنجا نوار پوستی برداشته شده است با بخیه های مخصوص بسته می شود.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT

نحوه کاشت مو به روش FUT

نوار موی برداشته شده با استفاده از میکروسکوپ بررسی می شوند و به گرافت هایی با تعداد تار موی بین یک تا شش کوچک  می شوند.در این مرحله باید دقت زیادی داشت  تا بتوان از تمامی قسمت های نوار پوستی استفاده کرد و موها را خارج کرد.حال خط رویش موی جدید برای بیمار مشخص می شود که نباید خیلی صاف و یک دست و یا خیلی بالاو پایین و ناهموار باشد.در ابتدا گرافت های با تار موی کم در خط رویش مو پیوند زده می شوند و سپس قطعات در تمامی قسمت های بی مو در بین موها گذاشته می شود.محل پیوند هر یک از گرافت ها بسیار ریز بوده و به اندازه سوزن های باریک عمق دارند.گرافت ها تک به تک در حفره ها گذاشته می شود.در این روش چون بی حسی موضعی انجام گرفته است بیمار احساس درد و ناراحتی نمی کند.
بعد از کاشت مو به روش FUT  باید بعد از گذشت چند روز برای کشیدن بخیه های پشت سر به کلینیک زیبایی مراجعه کنید .همچنین توجه زیادی داشته باشید که مراقبت بعد از کاشت مو به درستی انجام بگیرد تا میزان پاسخ گویی با این روش بیشتر شده و احتمال عفونت زخم های پشت سر به حداقل برسد.
برای رسیدن به زیبایی ماندگار با ما در تماس باشید .

با تشکرمدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان
شما می توانید برای انجام مشاوره و اطلاع پیدا کردن در زمینه کاشت موی سر به صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام کلینیک زیبایی بهرویان بپیوندید.

رزرو وقت درمان
تماس