مجموعه مقالات

عمل لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

عمل لیپوماتیک بازو

بازوها یکی از اندام های تاثیر گذار در زیبایی اندام هستند و برای آن که بتوانید از چربی های این منطقه خلاص شوید می توانید با رژیم غذایی مناسب  و ورزش با برنامه به این امر بپردازید.
متخصصین تغذیه در کلینیک زیبایی بهرویان می توانند با رژیم درمانی و برنامه غذایی صحیح شما را کمک کنند.
اما ممکن است با رژیم غذایی لاغری موضعی صورت نگیرد به همین دلیل می توانید از روش های جدید برای لاغری استفاده کنید.
عمل لیپوماتیک بازو یکی از روش های ایمن و بدون خطر بوده که می تواند تجمع چربی در قسمت بازو را از بین ببرد تا دوباره تعادل در قسمت بالا تنه شما به وجود بیاید.
بعد از انجام لیپوماتیک بازو در کلینیک زیبایی بلافاصله بازوهای بزرگ و آویزان از بین خواهند رفت.

عمل لیپوماتیک بازو

عمل لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو چگونه انجام میگرد ؟

در ابتدا پزشک بازوهای شما را بررسی می کند تا بتواند نواحی استخراج چربی را بررسی کند این موضوع اهمیت دارد زیرا در صورتی که چربی ها به درستی از بازوها خارج نشوند ناهمواری به وجود خواهد آمد
و بعد از عمل لیپوماتیک بازو  به صورت یک دست در اندام فوقانی دیده خواهد شد.
بعد از آن باید از کانولای مخصوص و مناسب در قسمت بازوها استفاده کرد.
سپس چربی ها به بیرون کشیده می شوند در صورتی که بیمار تمایل داشته باشد می تواند چربی های خارج شده از بازو را به قسمت پشت دست ها تزریق کند تا جوانسازی پوست دست انجام بگیرد.
لیپوماتیک بازوها تنها در یک جلسه در کلینیک زیبایی بهرویان قابل انجام است و افراد می توانند نتیجه را بلافاصله بعد از لیپوماتیک و در همان روز مشاهده کنند.
تنها باید دقت داشته باشید که مراقببت های بعد از لیپوماتیک به درستی انجام بگیرد و گن های مخصوص را استفاده کنید تا روند بهبودی سریع تر برای شما رخ بدهد .
کلینیک زیبایی بهرویان می تواند با روش لیپوماتیک زیبایی اندام را شما فراهم کند.

شما هچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لیزر موهای زائد ، لیپوماتیک و راه های جوانسازی پوست به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کلینیک زیبایی بهرویان بپیوندید.

[huge_it_video_player id=”2″]

رزرو وقت درمان
تماس