مجموعه مقالات

لیزر کوترا

لیزر سرد (کوترا)

لیزر مو چیست ؟

لیزر کوترا روشی ست برای از بین بردن موهای زائد که یک روش نسبتا دائمی و جدید می باشد ، ملانین رنگ دانه ای است که درون موهای بدن قرار گرفته و دارای تعداد و تراکم مختلفی می باشند ، در کلینیک زیبایی بهرویان با توجه به تیپ پوستی اشخاص امواج نوری تنظیم شده و سپس لیزر موهای زائد به تناسب رنگ پوست انجام می شود .

لیزر موهای زائد بر روی فولیکول مو اثر می گذارد ، نور لیزر فولیکول مو را ابتدا ضعیف کرده سپس به مرور زمان و پس از طی چند جلسه آن را به شکل کامل می سوزاند در نتیجه موهای زائد پس از طی شدن جلسات لیزر درمانی به شکل کامل و برای همیشه آنها را از بین می برد .

لیزر موهای زائد هیچ آسیبی برای بدن ندارد بلکه به آسانی ودر کمترین زمان موهای زائد را از بین می برد ، لیزر موهای زائد یک روش جدید برای از بین بردن موهای زائد است که بسیار پرفایده و بی عارضه است ، در طی چند جلسه موهای زائد برای همیشه از بین می رود .

چه نواحی از بدن را می توان لیزر کرد ؟

یکی از سوالات متداولی که در خصوص لیزر موهای زائد معمولا پرسیده می شود ، این است که چه نواحی از بدن را می توان لیزر کرد ؟ با پیشرفت علم و تکنولوژی اغلب نواحی بدن را با دستگاه لیزر می توان لیزر کرد و برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شد .

از جمله نواحی قابل درمان می توان بر :

  • شکم
  • پشت
  • بازوها
  • زیربغل
  • وسط سینه
  • ران و پاها
  • صورت
  • کشاله ران
  • پشت لب ها

اشاره نمود.

 تاثیر لیزر موهای زائد با لیزر کوترا (الکس سرد)  در کلینیک بهرویان :

پس از بررسی های زیادی که توسط متخصصان کشور آمریکا انجام شد الکس سرد اختراع شد که این دستگاه مورد تایید سازمان دارو و غذای امریکا ((FDA است ، از مزیت بارز کوترا اثر بخش بودن آن در کمترین جلسات می باشد ، لیزر الکس سرد بیشترین رضایت را داشته و اکثر اشخاصی که از لیزر الکس سرد استفاده کرده اند به میزان ۹۵ درصد از لیزر موهای زائد بدن خود راضی بوده اند ،الکس سرد دارای طول موج ۷۵۵nm  و یا پالس واقعی ۱۰۶۴nm  است ، از دیگر مزیت های بارز الکس سرد می توان به کوتاه بودن تعداد جلسات درمان اشاره کرد ، لیزر کوترا نسبت به سایر روش ها دارای تعداد جلسات درمانی کمتر است و با هرنوع پوست سازگاری دارد .

چرا لیزر با الکساندرایت ۲۰۱۷

سیستم کولینگ (‌خنک‌کننده) این دستگاه از سایر دستگاه‌های دیگر قدرتمندتر و بهتر است. به‌طور دقیق این دستگاه از الکس‌های دیگری که در بازار هستند قوی‌تر و بهتر است و شرکت هم این دستگاه را به‌نام الکس آیس (‌الکس یخ)  تبلیغ کرده است. خاصیت قوی بودن کولینیگ این است که مخاطب هنگام استفاده از لیزر احساس درد نمی‌کند و احتمال سوختگی با دستگاه به حداقل می‌رسد.

ویژگی‌های بارز این دستگاه لیزر الکساندرات:

۱-تلفیق دو لیزر الکساندرات Alexandrite و N-Dyag
2- آخرین تکنولوژی ۲۰۱۷ آمریکا در رفع موهای زائد؛
۳- دست‌یابی به نتیجه‌ی ایده‌آل در حداقل تعداد جلسات و بالاترین سرعت ممکن؛
۴- موثر در درمان تمامی انواع موهای زائد، حتی کرکی و نازک؛
۵- قابل استفاده برای تمام نواحی بدن؛
۶- بالاترین سیستم کولینگ بدون درد
۷- تاثیرگذاری بعد از اولین جلسه‌ی درمانی.

این دستگاه ساخت کمپانی کوترا آمریکاست و برای رفع موهای زائد بدن و حتی حساس‌ترین نواحی بدن طراحی شده است. الکس کوترا از دو تکنولوژی الکس سرد با طول موج ۷۵۵nm و ND Yag به‌صورت پالس واقعی با طول موج ۱۰۶۴nm استفاده می‌کند که این امکان باعث می‌شود جلسات لیزردرمانی، بسیار کوتاه و روش درمان متفاوت باشد؛ همچنین سوختگى و درد نداشته و کمترین تعداد جلسات درمانى را داشته باشد.
امروزه استفاده از این دستگاه بسیار ایده‌آل، کم‌هزینه، بی‌دردسر و با نتایج بسیار موفق توصیه می‌شود. قدرت بی‌شمار این دستگاه با سایر دستگاه‌های لیزر مقایسه‌پذیر نیست و به جرات می‌توان گفت که بهترین و کامل‌ترین دستگاه ارائه شده در زمینه‌ی حذف لیزر موهای زائد است.

کلینیک بهرویان با شما در تمام مراحل درمان لیزر موهای زائد همراه است.

تلفن تماس:

۰۲۱۲۲۷۹۴۳۴۶

رزرو وقت درمان
تماس