مجموعه مقالات

سوالات متداول درباره اندولیفت 2

همه چیز درباره اندولیفت، سوالات متداول

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اندولیفت با مرکز مشاوره کلینیک بهرویان تماس بگیرید

تلفن تماس جهت تعیین نوبت : 02122559036

در این مقاله به سوالات متداول درباره اندولیفت پاسخ می دهیم ؛ برای مثال ، آیا اندولیفت درد دارد؟ تا چه حد پس از عمل نیاز به ریکاوری است؟

سوالات متداول درباره اندولیفت

سوالات متداول درباره اندولیفت

سوالات متداول درباره اندولیفت :

اندولیفت برای چه بخشهایی از بدن استفاده میشود؟

روش اندولیفت با کمترین عوارض، بیشتر بر روی صورت و گردن انجام می‌شود؛ اما از این روش میتوان برای دور ناف، داخل ران، بازو، زانو، مچ پا، باسن و لگن هم استفاده کرد.

آیا اندولیفت درد دارد؟

این روش با بی حسی موضعی انجام می شود و در مقایسه با سایر خدمات های زیبایی بی درد است.

تا چه حد پس از عمل نیاز به ریکاوری است؟

اگرچه تعداد کمی از افرادی که اندولیفت میکنند، به دلایل مختلف سلامت جسمانی، به استراحتی ۲۴ تا ۴۸ ساعته نیاز دارند؛ اما به طور کلی، چند ساعت پس از جراجی میتوان به زندگی عادی برگشت. بنابراین اندولیفت هیچ زمان ریکاوری خاصی ندارد! کبودی و جای زخم و درد نیز در این روش هیچ جایی ندارد.

آیا می توان از اندولیفت در همه مدل صورت و در همه گروههای سنی استفاده کرد؟

البته! از اندولیفت میتوان در تمام انواع پوست با هر شکل و ظاهری و برای تمام سنین استفاده کرد.

اثر اندولیفت از چه زمانی ظاهر می شود؟

اندولیفت یکی از روشهای بسیار نادر خدمات زیبایی است که در آن، می توانید اثر را بلافاصله مشاهده کنید. اگر چه اثر این روش بسته به ساختار پوست و سطح مشکلاتی که برطرف شده دارد؛ اما نه تنها بلافاصله میتوانید اثرات مثبت آن را ببینید؛ بلکه تا دو الی ۵ ماه بعد از عمل لیزر نیز میتوانید بهبود پوستتان را مشاهده میکنید.

آیا یک جلسه کافی خواهد بود؟

با توجه به ساختار پوست و شدت مشکلات آن، بیماران خود را قبل از عمل زیبایی اندولیفت مطلع می کنیم که ممکن است لازم باشد هر 6 ماه، 2 یا 3 جلسه روی صورت هایی که دارای افتادگی شدید هستند انجام دهیم. اما در حالت عادی، 70 الی 80 درصد بیماران یک جلسه بیشتر لیزر لازم ندارند.

آیا این روش اثر چربی سوزی دارد؟ یا فقط سفت شدن پوست است؟

اندولیفت 3 حالت دارد: درمان آکنه و جوش، سوزاندن چربی و سفت کننده پوست (فرآیند لیپولیز). برای پوست خمیده از حالت سفت کننده استفاده می شود. در مواردی که نیاز به چربی سوزی به علت اشباع زیاد آن زیر پوست است ، از 2 حالت در کنار هم استفاده می شود.

روش اندولیفت چقدر طول می کشد؟ آیا می توانیم در یک جلسه آن را به تمام چهره خود اعمال کنیم؟

در این خدمات، صورت به 4 ناحیه تقسیم می شود:

• گردن

• خطوط فک

• گونه ها و چین و چروک های بینی

• دور چشم (چروک چشم)

درمان این 4 منطقه به طور جداگانه برنامه ریزی و انجام می شود. درمان هر منطقه تقریبا 45 دقیقه طول می کشد. در بعضی موارد می توانیم در طی 1 جلسه، 2 منطقه را با هم ترکیب کنیم.

اندولیفت چه تفاوتی با سایر روشهای جوان سازی صورت دارد؟

برتری اندولیفت در میزان عوارض آن است. اعمال خدمات زیبایی، به دلیل عوارض جدی که ممکن است بعد از آن وجود داشته باشد، دیگر آنچنان مورد اطمینان نیستند؛ مواردی مانند فلج صورت، فلج عصب لب ، خونریزی، نکروز یا مردگی بافت، افتادگی پوست، افتادگی پلک یا مشکلات دیگر این چنینی در روند بعد از عمل. بنابراین، در مورد برتری اندولیفت قابل بحث نيست؛ زيرا تنها تکنيک و دستگاهی است که میتواند چه در زمينه تکنيک های خدمات و چه غير خدمات، بر روی لایه‌ی زير پوست کار کند و مستقيما کلاژن و بافت چربی زير پوستی را هدف قرار دهد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اندولیفت با مرکز مشاوره کلینیک بهرویان تماس بگیرید

تلفن تماس جهت تعیین نوبت : 02122559036

رزرو وقت درمان
تماس