مجموعه مقالات

خدمات کلینیک زیبایی بهرویان

خدمات کلینیک زیبایی بهرویان :

کاشت مو :

یکی از خدمات کلینیک زیبایی بهرویان کاشت مو است ، همانطور که می دانید کاشت مو در اشخاص بسیار مهم می باشد به گونه ای که علاوه بر افزایش جذابیت اشخاص سبب جوان تر و شاداب تر به نظر رسیدن چهره می شود .

تمامی اشخاصی که با ریزش مو روبرو هستند کاندید مناسبی برای کاشت مو هستند ، این اشخاص می توانند با مشورت پزشک یکی از روش های کاشت مو را انجام دهند ، در کلینیک زیبایی بهرویان کاشت مو به روش های ذیل انجام می شود :

  •  FUT
  • FIT
  • کاشت مو ترکیبی

لیزر موهای زائد :

لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی پوست و مو بهرویان با جدیدترین تکنولوژی ها و دستگاه های روز دنیا انجام می شود ، لیزر موهای زائد در این کلینیک با دستگاه الکس سرد انجام می شود ، این دستگاه جدیدترین دستگاه جهت از بین بردن موهای زائد است که ازمزیت بارز این روش می توان به کمتر کردن تعداد جلسات لیزر درمانی اشاره کرد .

جوانسازی پوست :

درکلینیک زیبایی بهرویان جوانسازی پوست به روش های مختلفی نظیر تزریق چربی ، بوتاکس ، لیفت و… انجام می شود ، اشخاصی که برای جوانسازی پوست به این کلینیک مراجعه کرده اند نهایت رضایت از جوانسازی پوست خود داشته اند .

لاغری با لیپوماتیک

از دیگر خدمات کلینیک زیبایی بهرویان لاغری با لیپوماتیک است ، همانطور که می دانید روش لیپوماتیک یک روش ایمن و مطمئن جهت ازبین بردن چربی های اضافه می باشد.

لاغری با لیپوماتیک در کمترین زمان به شکل موثر و ایمن عمل می کند .

به طوری که چربی های شکم و پهلو که به سختی از بین می روند در این کلینیک  توسط روش لیپوماتیک در کمترین زمان ممکن  از بین میروند .

برخی از خدمات دیگر کلینیک زیبایی بهرویان :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

 

Comment (1)

  • مناقصه Reply

    ممنون اطلاعات کاملی بود

    مهر ۲۳, ۱۳۹۶ at ۸:۳۸ ب.ظ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *