جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست امروزه با روش های مختلف برای افراد انجام می شود این نیاز از زمانی بیشتر می شود که فرد احساس رضایت از پوست خود را ندارد.پوست هر فردی دارای ویژگی های مخصوص به خود بوده است که معمولا این ویژگی ها به صورت ژنتیکی در افراد وجود دارد.

پوست مهم ترین فاکتور در زیبایی هر شخص است و افراد با کوچکترین تغییراتی در پوست می توانند ظاهر خود را تغییر بدهند بنا براین مراقبت از پوست در تمامی افراد امری مهم تلقی می شود زیرا حتی با به وجود آمدن کوچکترین ضایعه پوستی نگرانی فرد بالا می رود و برای از بین بردن آن روش های مختلف استفاده می کند .کرم ها و محلول های بسیاری امروزه برای جوان ماندن و جوانسازی پوست نیز استفاده می شود اما این کرم ها تنها در زمانی می توانند موثر واقع شوند که تخریبات پوستی کم بوده و پس از مراقبت های پوستی و استفاده منظم از محصولات بهداشتی آسیب های پوستی درمان می شود . اما با به وجود آمدن چین و چروک های پوستی که با افزایش سن برای هر فردی رخ می دهد دیگر با روش های معمولی جوانسازی پوست تاثبر گذار نخواهند بود پس اگر تغییرات پوستی عمیق باشد می توان از روش های نوین جوانسازی پوست استفاده کرد.

کلینیک زیبایی بهرویان با ارائه انواع خدمات می تواند خواسته های شما را برطرف سازد تا شما رضایت کامل را از جوانسازی پوست خود داشته باشید .در این کلینیک متخصصان با تجربه می توانند به شما پیش از انتخاب یکی از راه های جوانسازی پوست مشاوره های لازم را بدهند تا شما بتوانید به نتیجه ایی ایده آل پس از جوانسازی پوست خود برسید.پس بهتر است در ابتدا از خدماتی که این کلینیک برای جوانسازی پوست برای شما در نظر گرفته است آگاهی پیدا کنید تا بتوانید تصمیم بهتری دراین باره بگیرید.

جوانسازی پوست از طریق راه های زیر انجام می شود:

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

بوتاکس ساخته شده از یک سم مخصوص بوده که پس از تزریق ماهیچه های ارادی و غیر ارادی را فلج می کند و از حرکت این ماهیچه ها جلوگیر ی میکند زیرا همین فعالیت ها و انقباض های عضلات است که به مرور زمان باعث ایجاد خطوط در پوست خواهد شد. تزریق این دارو برای جوانسازی پوست بر اساس واحد محاسبه می شود و باید مقدار تزریق آن به اندازه و متناسب با ناحیه مورد نظر باشد. تزریق بوتاکس جهت زیبایی معمولا به مقدار صد واحد استفاده می شود .امروزه بوتاکس علاوه بر اینکه یکی از راه های زیبایی جوانسازی پوست محسوب می شود کاربرد های درمانی دارد و از رایج ترین راه های جوانسازی پوست در دنیا برای از بین بردن خطوط پیشانی محسوب می شود به طوری که بسیاری از بازیگران هالییودی برای از بین بردن چین و چروک های خود از این روش جهت جوانسازی پوست خود استفاده می کنند.
تزریق بوتاکس در کلینیک بهرویان توسط متخصصین انجام می گیرد و با تزریق بوتاکس در این کلینیک عوارض به حداقل می رسد زیرا بهترین مارک های معتبر تهیه و برای بیماران استفاده می شود که ماندگاری بالایی در جوانسازی پوست شما نیز خواهند داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تزریق بوتاکس با مرکز مشاوره کلینیک بهرویان تماس بگیرید.

جوانسازی پوست با تزریق چربی

درروش جوانسازی-پوست با تحریک کلاژن سازی پوست ساختارپوست آسیب دیده تغییر پیدا می کند. در روش جوانسازی پوست با جوانسازی-پوستتعدادی سوزن بسیار کوچک و باریک و استریل با یک سرعت خاص  و مقدار عمق تعیین شده توسط متخصص به لایه دوم پوست که به آن درم گفته می شود وارد می شود این سرعت و عمق بر اساس ویژگی ها و نوع پوست هر فردی متفاوت خواهد بود که تنها متخصص می تواند آن را به درستی تشخیص دهد.

با این عمل سیستم ایمنی بدن فعال می شود و پارامتر های رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین افزایش پیدا می کند لایه اول پوست که همان اپیدرم است ضخیم تر می شود. کاربرد جوانسازی-پوستدر از بین بردن جای  زخم ها و سوختگی ها و ترک های ناشی از لاغری و چاقی بیشتر می باشد.
از مزیت های این روش می توان به این نکته اشاره کرد که آسیبی به لایه سطحی پوست وارد نمی شود و عوارض پوستی کاهش پیدا می کند.
در کلینیک زیبایی بهرویان متخصصین با دستگاه های پیشرفته و حرفه ایی میکرونیدلینگ جهت جوانسازی پوست شما آماده خدمت رسانی هستند.

جوانسازی پوست
جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

بر اساس مطالعات انجام شده دستگاه پلاسماجت از امنیت بالایی برخوردار است که آثار جانبی عمده ای ندارد. بر خلاف سایر روش های جوانسازی مثل لیزر و هایفو وRF فرکشنال، دستگاه پلاسماجت بر غشای خارجی پوست گرما تولید نمیکند بنابراین احتمال سوختگی و سوزش وجود ندارد. استفاده از انرژی هلیوم در این دستگاه، باعث صرفه جویی در وقت میشود زیرا این نوع انرژی با سرعت بالاتری نسبت به سایر دستگاه های جوانسازی، به سطح پوست منتقل میشود.

جوانسازی پوست با هایفوتراپی

هایفوتراپی یکی از روش های جدید در عرصه جوان ساز ی پوست است که به مرور زمان علاقمندان بیشتری را پیدا کرد و بعد از نمایان شدن تاثیر گذاری در جوانسازی پوست محبوبیت روز افزونی پیدا کرد.

در این تکنولوژی امواج فوق صوت همگرا گرما تولید می کنند و مکانیسم عملکرد آن برای جوانسازی پوست  بدین صورت است که  امواج نور در یک نقطه کوچک متمرکز می شوند و این انرژی کانونی شده باعث داغ شدن آن ناحیه می شود و این حرارت به وجود آمده در عمق یک و نیم تا چهار و نیم میلی متری پوست باعث منعقد شدن آن قسمت می شود و کلاژن در دمای خاص در حدود هفتاد درجه تخریب و بازسازی می شود .

افراد بعد از انجام جوانسازی پوست با هایفو کشیده شدن پوست خود را احساس می کنند  و به مرور زمان افتادگی پوست از بین می رود و به نوعی باعث لیفت پوست می شود ممکن است برای به نتیجه رسیدن ایده آل جوانسازی پوست به چند جلسه هایفو نیاز باشد که با توجه به پوست و همچنین تشخیص متخصص می تواند متغیر باشد و برای برخی افراد تعداد جلسات زیاد ترباشد .ماندگاری این روش جوانسازی پوست می تواند با مراقبت ها و رژیم غذایی تا دو سال برسد.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با تزریق ژل

تزریق ژل یکی از روش هایی است که به شکلی غیر قانونی در بسیاری از مراکز و توسط افراد غیر متخصص انجام میگیرد  در صورتی که  تزریق  ژل  و یا پر کننده های پوستی نیاز به دقت زیادی دارد  و ژل های تزریق شده  باید استاندارد و معتبر باشند.

تزریق ژل برای از بین بردن چین و چروک ها و همچنین حجیم سازی نواحی مختلف صورت و بدن استفاده می شود .در صورتی که جوانسازی پوست با ژل های معتبر و توسط متخصصین انجام بگیرد عوارض کمتری را به دنبال خواهد شد و گلوله شدن و جابه جایی ژل ها به حداقل خواهد رسید تزریق ژل ها باید به گونه ایی باشد که قرینگی و هماهنگی بین اجزای صورت بعد از تزریق برقرار باشد و حجیم سازی با رعایت اصول زیبا شناسی انجام بگیرد.

از ژل ها در برطرف کردن عیب های موجود در چانه و همچنین گونه های گود استفاده می شود و با حجیم شدن گونه ها به خصوص در خانم ها فرد احساس رضایت بیشتری از ظاهر خود خواهد داشت. زمانی که ژل برای جوانسازی پوست تزریق می شود وارد کلاژن های طبیعی شده و با بافت بدن سوخت و ساز پیدا می کند بهتر است بدانید که ماندگاری ژل در افراد مختلف متفاوت می باشد.

ژل ها به انواع موقت و نیمه موقت تقسیم بندی می شود و برای هر فردی با توجه به هدف او از تزریق ژل انجام می شود.

بسیاری از افراد از تزریق ژل جهت جوانسازی پوست ابراز نگرانی می کنند این موضوع کاملا قابل درک است شما می توانید به کلینیک بهرویان مراجعه کرده و آگاهی لازم را از نحوه تزریق ژل و همچنین مارک های این پر کننده ها  کسب کنید و یا نمونه ای از افراد را که با تزریق ژل در این کلینیک به نتیجه مناسبی رسیده اند مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت درمان
تماس