مجموعه مقالات

توضیح عملکرد اندولیفت به زبان ساده

توضیح عملکرد اندولیفت به زبان ساده

با توضیح عملکرد اندولیفت به زبان ساده همراه ما باشید : اندولیفت یک روش لیزر سرپایی با حداقل تهاجم است
که در زیبایی شناسی آندوتاینتال (بینابینی) مورد استفاده قرار می گیرد.
این درمان تقریبا نوظهور، یک درمان بدون اسکارپل (استفاده از اجسام تیز خدمات)، بدون زخم و بدون درد است.
که به تقویت ساختار پوست، ترمیم پوست و کاهش سستی پوست منجر می شود.
از خدمات لیزر اندولیفت به عنوان راهکاری موثرتر و بهتر از خدمات لیفتینگ یا همان لیفت یاد میشود‌.
 اندولیفت را می توان همراه با سایر روشهای خدمات یا برای بهبود عملکرد برخی خدمات های دیگر نیز استفاده کرد.

برای مثال، در برخی از خدماتهای موضعی برای بیمارانی که دچار سوختگی شدید پوست بر اثر نور آفتاب هستند،
اندولیفت نیز استفاده میشود.

 

توضیح عملکرد اندولیفت به زبان ساده / تعریف علمی اندولیفت و عملکرد لیزر

اندولیفت یک خدمات لیزر ترکیبی ست که در انتها سبب جوان سازی پوست و زیباسازی صورت می شود. عمل های خدمات که در آنها پوست برش داده میشود (اغلب در مناطق صورت ، چانه ، گردن و کیسه های زیر چشم) جای زخم به جای میگذارند؛ اما دیگر نیازی به این روشها نیست. اندولیفت با بی حسی موضعی که نیازی به برش و بیهوشی ندارد، می تواند از گزینه های خدمات بسیار ساده تر و ایمن تری نسبت به دیگر خدمات ها باشد.

شاید حتی با جرات بتوان گفت خدمات‌ هایی همانند اندولیفت میتوانند به روش کار پزشکان زیبایی، تغییرات بنیادی و زیادی بدهند. در روش خدمات اندولیفت، از لیزر اشعه‌ی مادون قرمز با طول موج ۱۴۷۰ استفاده می شود که چربی بافت میانی پوست آن را به خود جذب میکند؛ بنابراین این اشعه در این طول موج می تواند بر آب و چربی زیر پوست اثر بگذارد.

اما تاثیر آن بر جوانسازی و سفت شدن بافت پوست چیست؟

وقتی بافت پوستی (یا حتی هر بافت دیگری) در بدن از بین میرود، سلولهای ترمیم کننده به سرعت وارد عمل میشوند تا جای بافت مرده را با بافت زنده و سلامت تعویض کنند. مشهودترین مثال برای این ترمیم، التیام یافتن زخمهای روی پوست است. اما وقتی حرف از مشکلات عمیق تر پوستی میشود، باید سلولها را تحریک به انجام ترمیم کرد. کاری که اندولیفت انجام میدهد، اجبار سلولها به ترمیم و بازسازی و در نتیجه جوانسازی پوست است. لیزر اندولیفت با از بین بردن چربیهای موضعی و تحریک سریع چربی‌ سوزی، افتادگیهای ناشی از تجمع چربی را رفع میکند. سپس این لیزر در لایه‌ ی میانی پوست، سلولهای ترمیمی را وادار به تولید و بازیابی کلاژن میکند.

پروتئین کلاژن که مسئول استحکام و ترمیم بافت پوست است، به سرعت شروع به انجام کار خود میکند و به این ترتیب، اندولیفت پوست را جوانتر میکند. اندولیفت با تحریک‌ کلاژن سازی، میتواند کلاژن اضافی برای ذخیره در زیر پوست بسازد که تا ماه ها بعد از عمل نیز نتایج مرتبا بهبود می یابند. در کنار این موضوع، گرمایی که از لیزر ساطع میشود، باعث میشود تا بدن در واکنش نسبت به بالا رفتن دمای آن منطقه از بافت، شروع به رگ زایی کند که این موضوع سبب می شود مواد غذایی بیشتری به پوست برسد و شاداب شود.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

رزرو وقت درمان
تماس