FAQs

Frequently Asked Questions

اینکه افراد پیش از انجام لیپوماتیک  در کلینیک زیبایی و یا پس از آن سوالاتی در این زمینه داشته باشند طبیعی بوده که می توانند آن را با پزشک خود مطرح کنند ما در اینجا سوالاتی که ممکن است برای شما به وجود بیاید را مطرح می کنیم تا شما با آگاهی بیشتری اقدام به انجام لیپوماتیک در کلینیک زیبایی کنید. لیپوماتیک برای چربی های کدام  قسمت استفاده می شود ؟ از لیپوماتیک می توان برای از بین بردن چربی های شکم ،پهلو،پاها ،بازو ،باسن و همچینن زیر غبغب استفاده کرد . ماندگاری لیپوماتیک چقدر است ؟ این موضوع کاملا به شما بستگی خواهد داشت زیرا شما می توانید بعد  از لیپوماتیک رژیم غذایی مناسبی داشته باشید و همچنین فعالیت بدنی خود را بیشتر کنید تا چربی ها بازگشت پیدا نکنند. با لیپوماتیک چقدر وزن کم می کنم ؟ بیشترین نتیجه ایی که لیپوماتیک در اندام شما دارد می تواند سایز اندامی شما را کم کند اما لیپوماتیک تاثیر کمی در وزن شما خواهد داشت چرا باید از گن های لیپوماتیک استفاده کنیم ؟ گن های لیپوماتیک باعث جوش خوردن پوست و عضله می شود و باعث می شود فضای خالی بین دو قسمت زودتر برطرف شود . تا چه زمانی باید از گن های لیپوماتیک استفاده کنیم ؟ در این رابطه با پزشک خود مشورت کنید زیرا بستگی به ناحیه مورد نظر لیپوماتیک شده دارد  و بهبودی هر شخص با یکدیگر متفاوت است . آیا می توان بعد از لیپوماتیک به حمام رفت ؟ بله مخصوصا در روزهای اول بهتر است به حمام بروید و با ماساژ مناطق لیپوماتیک شده به سمت پایین به خارج شدن مایعات موجود کمک کنید . آیا می توان بعد از لیپوماتیک ورزش کرد؟ در روز های اول بهتر است تنها پیاده روی سبک داشته باشید و به هیچ عنوان ورزش سنگین انجام ندهید.
سوالات متداول کاشت ابرو را در این بخش قرار می دهیم ، زیرا بسیاری از اشخاص قبل و پس از کاشت ابرو سوالاتی را مطرح می کنند که در اغلب بیماران این سوالات تکراری می باشد .
  • آیا می توان پس از کاشت ابرو ، ابروهای کاشت شده را رنگ کرد؟
بله – می توان پس از کاشت ابرو موهای کاشته شده را رنگ نمود علت این امر استفاده از موهای خود بدن شخص برای کاشت می باشد .
  • آیا پس از کاشت ابرو امکان اصلاح ابروها است ؟
بله – می توان ابروهای کاشته شده را اصلاح نمود . خیر – کاشت ابرو با بی حسی انجام می شود و نیازی به بیهوشی ندارد ، در این مدت شخص کاملا هوشیار است .
  • آیا در چند جلسه کاشت ابرو انجام می شود ؟
خیر – کاشت ابرو را در یک جلسه می توان انجام داد ، زیرا وسعت ناحیه ای که برای کاشت نیاز است بسیار کم است . در کلینیک بهرویان به روش های مختلف کاشت ابرو را انجام می دهند .
  • آیا امکان ریزش ابروها در کاشت ابرو وجود دارد ؟
بله  موهای کاشته شده مانند موهای طبیعی خود شخص ریزش دارند اما پس از مدتی مجددا موها رشد می کنند و اشخاص نباید در این خصوص نگران باشند .
  • آیا تکنیک خاص برای کاشت ابرو وجود دارد ؟
بله – معمولا برای کاشت ابرو از روش FIT استفاده می شود .
  • آیا پس از کاشت ابرو می توان به استخر رفت ؟
بله اما تا بهبودی کامل زخم ها نباید شخص به استخر برود ، پس از بهبودی کامل زخم ها شخص باید به استخر یا سونا برود . در کلینیک بهرویان علاوه بر کاشت ابرو ، کاشت مو ، کاشت ریش و سبیل نیز انجام می شود . برخی از خدمات دیگر کلینیک زیبایی بهرویان : منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
سوالات متداول کاشت مو را که بیماران کلینیک زیبایی بهرویان بیان می کنند را در این بخش قرار داده ایم تا اشخاصی که کاشت مو را انجام می دهند ، بهتر بتوانند مراقبت های پس از کاشت مو را انجام دهند  در این مقاله سعی شده است  بخشی ازسوالات مهمی که بیمار قبل و پس از کاشت مو دارد را پاسخ بدهیم .
  • آیا اثر زخم ها پس از کاشت مو باقی می ماند ؟
خیر – با توجه به تکنیک ها و ابزارهای پیشرفته ای که کلینیک زیبایی بهرویان استفاده می نماید پس از درمان زخم ها ، هیچ گونه اثری از زخم ها در سر اشخاصی که کاشت مو را انجام داده اند باقی نمی ماند ، موهای که در کلینیک زیبایی پوست و مو بهرویان کاشت می شود به حدی دارای ظرافت و دقت است که به آسانی نمی توان از سایر موهای شخص تشخیص داده شوند .
  • آیا در زمان کاشت مو و یا پس از آن شخص درد دارد ؟
خیر – از آنجا که کاشت مو با بی حسی موضعی انجام می شود شخص در زمان کاشت مو هیچ گونه دردی را احساس نمی کند ، پس از عمل ممکن است شخص با کمی درد روبرو شود که با مصرف مسکن ها و داروهای که پزشک تجویز نموده است ، از میزان درد می کاهد پس از گذشت زمانی این درد از بین می رود .
  • آیا موهای را کاشت می کنیم می توان تراشید و یا اصلاح نمود ؟
بله – از آنجا که موهای کاشته شده از موهای سر خود شخص هستند را می توان علاوه برا اصلاح کردن ، تراشید . پس از ۲۴ ساعت کلینیک زیبایی پوست ومو بهرویان پانسمان ها را باز می کند ، پس از بازکردن پانسمان ها می توان موهای کاشته شده را شست و شو داد ، شستن موها نیازمند انجام روش خاصی می باشد ، پانسمان ها را باید شخص هر روز تا ۷ روز در منزل تعویض نماید ، بهتر است شخص به مدت یک هفته در منزل استراحت نماید و از انجام فعالیت های سنگین ورزشی و روزانه اجتناب نماید ، در زمان استراحت نیز نباید به موهای کاشته شده فشاری وارد شود از قرار گرفتن در معرض آفتاب و نور خورشید باید اجتناب شود .
  • آیا سالمندان هم می توانند کاشت مو را انجام دهند ؟
کاشت موی طبیعی محدودیت سنی ندارد ، اگر شخص بیماری های قلبی و عروقی نداشته باشد می تواند کاشت مو را انجام دهد . شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص کاشت مو ، روش های کاشت مو ، هزینه کاشت مو و… با ما در میان بگذارید . با خواندن مقاله سوالات متداول کاشت مو  پس از کاشت مو ، می توانید از موهای کاشته شده به خوبی مراقبت نمایید . شماره ی تماس : ۲۶۶۵۳۳۱۹ منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر
رزرو وقت درمان
تماس