مجموعه مقالات

کاشت ابرو

رعایت نکاتی بعد از کاشت مو و ابرو

رعایت نکاتی بعد از کاشت مو و ابرو

رعایت نکاتی بعد از کاشت مو و ابرو برای برخورداری از بهترین نتیجه بعد از کاشت مو و ابرو بسیار پر اهمیت می باشد کاشت مو و ابرو جزو موثرترین روش های درمانی ارائه شده برای جبران ریزش موها در ناحیه سر و ابرو می باشد که در کلینیک زیبایی بهرویان توسط تیم متخصص و فوق تخصصی کاشت مو با استفاده از مجهزترین دستگاه های روز دنیا و آخرین متد انجام می شود و جوانی، زیبایی و جذابیت از دست رفته را در افرادی که ریزش مو موجب ناراحتی و کاهش اعتماد بنفس آن ها گردیده است باز می گرداند. در نتیجه افرادی که دچار ریزش مو در ناحیه سر و ابرو شده اند می توانند با استفاده از تکنیک کاشت مو و ابرو این مشکل را برطرف کنند.

کاشت ابرو

درکاشت مو واحد های فولیکولی مورد نیاز از ناحیه دهنده مو توسط پزشک برداشته می شود و در ناحیه طاس سر و ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است منتقل می شود و موجب افزایش تراکم مو در آن ناحیه می شود. کاشت مو و ابرو باید توسط پزشکی انجام شود که دارای تجربه و مهارت بالایی می باشد زیرا این امر در اثر گذاری و موفقیت کاشت مو بسیار تاثیر گذار می باشد.

کاشت موی سر و ابرو هیچ گونه عارضه ای را برای فرد در پی نخواهد داشت زیرا یکی از مطمئن ترین و موثر ترین روش ها برای درمان کم پشتی موی سر و ابرو می باشد دوره بهبودی بعد از انجام کاشت مو بسیار کوتاه می باشد و دوره نقاهت آن بسیار کم می باشد در نتیجه فرد در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود خواهد رسید.

در کلینک زیبایی بهرویان توسط متخصصین کاشت ابرو فرم ابروها با مهارت و دقت بالا با توجه به نظر بیمار و فرم صورت طراحی می شوند کاشت ابرو نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد زیرا این کار بسیار حساس و ظریف می باشد. تاتو ابرو ظاهر چهره را بسیار مصنوعی می کند که امروزه طرفداران بسیار زیادی ندارد به همین علت بسیاری از بانوان امروزه خواستار کاشت ابرو بصورت طبیعی می باشند تا به چهره خود حالت طبیعی تری بدهند.

مراقبت بعد از کاشت مو

در هنگام استراحت پس از انجام کاشت مو از چندین بالش در زیر سر خود استفاده نمایید زیرا این امر موجب کاهش تورم و کبودی ناشی از کاشت مو می باشد

به مدت یک هفته پس از کاشت ابرو از آرایش کردن اجتناب نمایید

در صورتی که پس از انجام کاشت مو و ابرو خواستار رنگ کردن موهای سر خود و ابروی خود می باشید توصیه می شود زمانی که بهبودی کامل حاصل شد این کار صورت گیرد.

ممکن است پس از انجام کاشت مو در ناحیه ای که موها از آنجا برداشته شده است احساس درد نمایید که با استفاده از مسکن هایی که توسط پزشک تجویز شده است می توانید این درد را تسکین نمایید.

شما عزیزان جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره ی تماس :

برخی از خدمات دیگر کلینیک زیبایی بهرویان :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: