باشگاه مشتریان کلینیک بهرویان

باشگاه مشتریان چیست و چه سودی برای من دارد ؟

با افزایش سن ، پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد که باعث ایجاد لک های پوستی و چین و چروک می شود.

صورت چروکیده از مهمترین و بزرگترین مشکلات زیبایی شناختی زنان و مردان می باشد.

یکی از جدیدترین و موثرترین روش ها برای جوانسازی پوست ، جوانسازی صورت با آندولیفت (ENDOlift) می باشد.

این روش می تواند جایگزین مناسبی برای خدمات لیفت صورت باشد که بدون عوارض و خطرات عمل خدمات انجام می پذیرد.

در این روش با استفاده از یک فیبرِ نوری بسیار نازک به ضخامت یک تار مو ( 200 – 300 میکرون ) ، گرمایش عمقی به زیر پوست منتقل میشود.

این کار در مدت کمتر از دو ساعت بدون بیهوشی و بدون عوارض خاصی شخص را ده سال جوان تر میکند. این تکنولوژی نه تنها باعث لیفت صورت و کاهش چشمگیر خطوط خنده و چین و چروک ها شده، بلکه اثرات بسیار خوبی بر سطح پوست داشته و موجب شفاف شدن وجوان سازی آن میگردد.

اما این پایان کار نیست…
چگونه…؟

علاوه بر اطلاعات خود می­ توانید یک بار و فقط از طریق سایت، نام و نام خانوادگی و شماره موبایل تمام دوستان خود را در قسمت معرفی دوستان و خانواده درج نمایید تا تخفیفات ویژه کلینیک بهرویان را دریافت نمایید .

در نظر داشته باشید، که شانس یک بار درِ خانه شما را می زند ! و کلینیک بهرویان درِ خانه شما را زده است…

برای عضویت در باشگاه مشتریان و دریافت تخفیفات ویژه ما، کافیست نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خود و دوستانتان را وارد نمایید :

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران کجاست ؟ اگر از کم پشتی و ریزش موهای خود رنج می برید و قصد کاشت مو دارید بایستی در انتخاب یک کلینیک معتبر دقت کنید چرا که امروزه کلینیک های زیادی در شهرهای مختلف کشور به کاشت مو مشغول هستند . ( باشگاه مشتریان )

شهر تهران از گذشته به دلیل مرکزیت کشور و داشتن جمعیت زیاد همواره بهترین پزشکان و متخصصان را در زمینه ها گوناگون در خود جمع کرده است . کاشت مو نیز یکی از اعمالی است که در کلینیک های معتبری در شهر تهران انجام می شود . ( باشگاه مشتریان )

اگر کاشت و پیوند مو به فردی با تخصص و مهارت پایین سپرده شود امکان دارد مشکلاتی در حین یا بعد از عمل کاشت برای بیمار پیش بیاید و یا به نتیجه مطلوب خود در زمینه کاشت مو نرسد . ( باشگاه مشتریان )

بنابراین ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا عمل کاشت موی خود را در بهترین کلینیک کاشت مو در تهران انجام دهید . پس تا پایان مقاله با کلینیک بهرویان همراه باشید .

ویژگیهای بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

کلینیکی بهترین است که از پزشکان زبده و ماهر در زمینه کاشت مو بهره برده و از پیشرفته ترین دستگاهها و روشها برای کاشت مو استفاده کند ، محیط کلینیک از نظر نظافت ، بهداشت و … استاندارد و قابل قبول باشد و برای بیمار و وقت و زمان او ارزش قائل شوند . ( باشگاه مشتریان )

کلینیک بهرویان با بیش از دو دهه سابقه در زمینه کاشت مو کلیه امتیازات و شرایط فوق را دارا بوده و در بهترین منطقه تهران واقع شده است . ( باشگاه مشتریان )

مراحل کاشت مو

  • در روز پیوند مو لباس راحت و گشاد و ترجیحا پیراهن دکمه دار بپوشید تا عوض کردن لباس موجب فشار به ناحیه پیوند خورده نشود .
  • تزریق داروی بی حسی در قسمت بانک مو و قسمت کم پشت یا طاس که کاشت قرار است در آن محل انجام شود .
  • استخراج گرافتها با روشی که انتخاب شده است .
  • تقسیم بندی گرافتهای استخراجی به واحدهای کوچکتر برای آمادگی کاشت
  • کاشت گرافتها با ابزارهای مخصوص
  • اگر کاشت مو در یک جلسه تمام نشد جلسات بعدی نیز برای کاشت بایستی مراجعه کنید .
  • بردن یک همراه با خود به دلیل استفاده از داروهای بی حسی ، ضروری است . ( باشگاه مشتریان )

پیشنهاد می شود : مراحل رشد موها پس از کاشت مو

روشهای کاشت مو ( باشگاه مشتریان )

بطور کلی اساس و پایه روشهای مختلف کاشت مو به دو دسته زیر تقسیم می شود :

– کاشت مو به روش برداشت نواری :

به این روش FUT هم می گویند که در این روش یک برش نواری از ناحیه بانک مو که اغلب پشت سر است برداشت می شود . بعد از برداشت این ناحیه گرافتهای لازم برای پیوند از این برش جدا می شوند . فولیکولهای مو با کمک میکروسکوپ از پوست نواری برش خورده استخراج می شوند . ( باشگاه مشتریان )

این روش یک روشی تهاجمی است و عوارض بیشتری هم نسبت به روشهای غیر جراحی خواهد داشت ولی برخی افراد این عوارض را قبول می کنند زیرا در این روش گرافتها کیفیت بهتری دارند و نتیجه عمل بهتر خواهد شد . ( باشگاه مشتریان )

– کاشت مو با روش استخراج واحدهای فولیکولی :

در این روش فولیکولها بصورت تک تک بوسیله پانچ فولیکول از پوست سر خارج شده و برای کاشت آماده می شود . این روش در مقایسه با روش نواری کم تهاجمی تر است و عوارض کمتری دارد . روشهای FIT ، SUT ، Micro FIT و BHT از این دسته هستند . ( باشگاه مشتریان )

پیشنهاد می کنیم مقاله کاشت مو به روش SUT را مطالعه کنید . 

کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی بهرویان

هدف کلینیک زیبایی بهرویان استفاده از پیشرفته ترین و جدیدترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش جهت ارائه بهترین خدمات زیبایی ، پوست و مو مطابق با استانداردهای FDA و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. ( باشگاه مشتریان )

این کلینیک با بهره گیری از همکاران مجرب و متخصص در رشته های فوق تخصص خدمات پلاستیک ، پوست و مو ، زیبایی و لیزر خدمات خود را ارائه می نماید.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر اینستاگرام کلینیک زیبایی بهرویان را فالو کنید.

رزرو وقت درمان
تماس