لیزر موهای زائد

کلینیک لیزر موهای زائد بهرویان

از تمامی مشتریان و متقاضیان خواهشمندیم برای رزرو نوبت و یا مشاوره با متخصصان لیزر موهای زائد بهرویان با استفاده از روش های زیر با ما در تماس باشید
 • آدرس کلینیک

  آدرس : تهران، پاسداران، بوستان هفتم، پلاک ۱۵۶، طبقه ۴، زنگ ۴۰۱، کلینیک زیبایی بهرویان

 • منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
  باتشکر، مدیریت کلینیک بهرویان

 • تلفن تماس

   ۲۶۶۵۳۲۹۹

   ۲۲۷۹۴۳۴۶

   ۲۶۶۵۳۳۰۸

 • صفحه اینستاگرام

 • کانال تلگرام

توصیه های کلینیک زیبایی بهرویان پس از لیزر موهای زائد :

پزشکان و متخصصان کلینیک زیبایی بهرویان توصیه می کند مراقبت های پس از لیزر موهای زائد را با دقت انجام دهید تا بهترین نتیجه ممکن را از لیزر موهای زائد کسب نمایید .

تا ۱۴ روز پس از لیزر موهای زائد شخص ازتماس با نور آفتاب باید پرهیز نماید ، در این مدت نیز شخص باید از رفتن به سولاریوم نیز اجتناب نماید .

یکی از مهم ترین مراقبت های پس از لیزر موهای زائد  به شکل مداوم و پشت سرهم تعداد جلساتی را پزشک برای درمان و از بین بردن همیشگی لیزر موهای زائد است ، شخص برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن باید  تعداد جلسات لیزر را انجام دهد .

پس از لیزر موهای زائد شخص ممکن است ناحیه ای را که لیزر درمانی کرده است با پوسته ریزی در آن ناحیه روبرو شود این امر کاملا عادی می باشد .

در صورتی که شخص بخش زیر بغل را لیزر کرده است بهتر است تا ۲۴ ساعت از دئودورانت استفاده نکند ، توصیه می شود تا حد ممکن شخص در ۲۴ ساعت اول پس از لیزر موهای زائد از ژّل ویا عطر در ناحیه لیزر شده استفاده نکند .

برای رسیدن به زیبایی ماندگار با ما در تماس باشید .
با تشکرمدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان