مجموعه مقالات

کاشت ریش

کاشت ریش

نحوه کاشت ریش

 

آقایان دیگر نباید نگران کم بودن و همچنین یک دست نبودن ریش های خود باشند .
کلینیک زیبایی بهرویان با به کار گیری متخصصین می تواند زیبایی صورت آقایان را برگرداند و با روش
دائمی کاشت ریش چهره مردانه آنها را بازگرداند .
رویش ریش مردان بعد از کاشت ریش به صورت طبیعی و همیشگی بوده و باید پس از کاشت ریش مانند
مردان دیگر آنها را اصلاح  و مرتب کنند .

کم مویی در قسمت صورت برای آقایان چندان جذاب و خوشایند نمیباشد، ریش و سبیل تا حدود بسیار زیادی جذابیت آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.ریش نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت و حس اعتماد‌ به ‌نفس یک مرد دارد.

علل ریزش ریش و سبیل

1. عوامل فیزیکی و سوانح سوختگی ،ضربه ،بریدگی ،اعمال جراحی ،جای زخم ،جای اسکار و … .
2. نداشتن و طاسی از ابتدا به صورت  ارثی ،مادرزادگی یا هیپوتریکوزیس ( عدم وجود فولیکولهای مویی موجود ) .
3. مشکلات و کمبود هورمون مردانه ( آندروژن ) قبل از سن بلوغ و از جمله بیماریهای

خدمات  کاشت ریش

برای انجام کاشت ریش ممکن است در ابتدا موهای ریش را که دیگر نیازی به آنها نیست از پوست و از قسمت ریشه مو خارج شود و سپس آنها را به دیگر مناطق صورت و در نواحی که ریش به صورت کم پشت می باشد پیوند زده شود .
مثلا می توان گفت موها از قسمت گونه ها برداشته می شود و در دیگر مناطق گذاشته می شود .در صورتی که کاشت ریش توسط متخصص و در کلینیک زیبایی معتبر انجام بگیرد به صورتی که تمامی مراحل به درستی انجام بگیرد کاملا به صورت طبیعی در خواهد آمد و همچنین اثری از جای آن در صورت باقی نمی ماند.
در صورتی که در قسمت صورت هیچ بانک مویی وجود نداشته باشد می توان از قسمت هایی مانند سینه ،پایین گردن  و … نیز موها را برداشت .در برخی از مواقع می توان در نواحی که موها زیاد ظاهری خوشی ندارند موها را برداشت و برای ریش ها از آنها استفاده کرد .

کاشت ریش
نتیجه کاشت ریش

کاشت ریش مثل کاشت مو ی سر نمی باشد زیرا  در تراکم با یکدیگر متفاوت می باشند.سلیقه ها متفاوت بوده و آقایانی هستند که تمایل به داشتن تراکم ریش کم هستند  به همین دلیل به موی زیادی برای کاشت نیازی نداریم .در نهایت فرد می تواند بلافاصله نتیجه را مشاهده کند تنها باید مراقبت های لازم را در روز های اول داشته باشند تا پیوند ریشه موها به طور کامل انجام بگیرد.

روند رشد موهای کاشت شده

افرادی که  پیوند مو انجام می دهند در مقایسه با کسانی که پیوند موی سر انجام داده اند ، به طور واضح و آشکارتری رشد موی خود را مشاهده می کنند. معمولا دو ماه پس از کاشت رشد چشمگیری را در ناحیه ی پیوند زده شده خواهید دید.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

رزرو وقت درمان
تماس