اندولیفت

کلینیک اندولیفت بهرویان

از تمامی مشتریان و متقاضیان خواهشمندیم برای رزرو نوبت و یا مشاوره با متخصصان اندولیفت بهرویان با استفاده از روش های زیر با ما در تماس باشید
 • آدرس کلینیک

  آدرس : تهران، پاسداران،بوستان هفتم، پلاک ۱۵۶، طبقه ۴، زنگ ۴۰۱ ، کلینیک زیبایی بهرویان

 • منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
  باتشکر، مدیریت کلینیک بهرویان

 • تلفن تماس

   ۲۶۶۵۳۲۹۹

   ۲۲۷۹۴۳۴۶

   ۲۶۶۵۳۳۰۸

 • صفحه اینستاگرام

 • کانال تلگرام

اندولیفت

اندولیفت تکنیک زیبایی است که بر اساس دو تکنولوژی پیشرفته اندولیفت(Endolift) و اولتراپوریشن (Ultraporation) عمل می کند. اگزیمیا از زمان پیدایش تاکنون، محبوبیت زیادی در سراسر جهان پیدا کرده است و تنها راه حل مؤثر و موجود جهت درمان سلولیت، به شمار می رود.

اندولیفت جریان های ریزی در بدن ایجاد می کند (جریان خون و لنف در عروق ریز بدن). اولتراپوریشن به طرز هنرمندانه ای، به بدن شکل می دهد و سلول ها و بافت های بدن را بازسازی می کند.

تکنیک اگزیمیا، بدون هیچ رقیبی رو به گسترش و محبوبیت است. تکنولوژی منحصر به فردی که در کارکرد دستگاه به کار رفته است، در هیچ تکنیک زیبایی دیگری وجود ندارد. تاکنون دستگاه دیگری که قادر باشد این دو تکنولوژی بی همتا (اندولیفت و اولتراپوریشن) را در راستای اهداف زیبایی و مانند اگزیمیا با بازدهی بالا به کار ببرد، ایجاد نشده است. سایر دستگاه های مشابه، با ایجاد درد و عوارض جانبی همراه هستند. خوشبختانه اگزیمیا نه تنها بدون درد و ناراحتی، بلکه با ایجاد احساس خوشایندی در بیمار عمل می کند. این احساس خوشایند، از فازهای چهار گانه دستگاه اگزیمیا ناشی می شود: مکش خلأ، رهاسازی، مکش غشا و ارتعاش.

تکرار این چهار مرحله به صورت متناوب باعث جریان عالی مایعات بدن و در نتیجه به راه افتادن فعالیت های متابولیکی بافت های چربی، اکسیژن رسانی و جریان های ریز عروقی می شود. این رخدادها به بهبود بافت پوست، صافی پوست و خاصیت ارتجاعی منجر می شوند. دستگاه اگزیمیا دارای ۲۹ برنامه مختلف است که بسیاری از ابعاد زیبایی را پوشش می دهد.