لیفت با نخ

لیفت با نخ

با افزایش سن ، پروتئین های موجود در پوست که الاستین و کلاژن هستند رفته رفته تحلیل می یابند که این امر موجب ایجاد چروک های پوستی و شلی و افتادگی پوست می شود . عمل لیفت با نخ باعث استحکام و کشیدگی بیشتر پوست شده و صورت را جوان تر نشان می دهد .

نواحی از صورت که نیاز به لیفت شدن دارد مشخص شده و سوراخهای بسیار ریزی روی پوست ایجاد می شود تا نخ مخصوص لیفت با سوزن وارد بافت زیرین پوست شود . نخ مانند قلاب به بافت پوست گیر کرده و آنرا بالا میکشد .  عمل لیفت صورت با نخ با بی حسی موضعی انجام می شود و نیازی به بریدگی و بخیه و در نتیجه دوره نقاهت در این روش وجود ندارد .

لیفت با نخ

کوچک کردن بینی با نخ لیفت

برخی افراد تمایلی به جراحی زیبایی بینی ندارند ولی می خواهند تغییر اندکی در شکل ظاهری بینی خود داشته باشند . لیفت بینی با نخ یک روش غیرتهاجمی و مقرون به صرفه نسبت به جراحی بینی است که امروزه طرفداران زیادی دارد . لیفت بینی با نخ با قرار دادن یک کانول خفیف در افرادیکه افتادگی در بینی خود دارند طرح ریزی و انجام میگردد .

لیفت با نخ

سن مناسب برای لیفت با نخ

کلیه خانم ها و آقایانی که در سنین 30 تا 50 سالگی قرار دارند می توانند برای رفع چین و چروک پوست از روش لیفت با نخ استفاده کنند . افرادی که بالای 50 سال دارند نیز میتوانند بجای جراحی های سنگین از این روش بهره ببرند .

ماندگاری لیفت با نخ چقدر است ؟

لیفت با نخ معمولا بین 12 تا 18 ماه ماندگاری دارد و پس از این مدت باید نسبت به ترمیم مجدد اقدام کرد.

مزایای لیفت صورت با نخ

  • نسبتا بدون درد
  • افزایش تولید کلاژن پوست
  • مقرون به صرفه بودن نسبت به روشهای تهاجمی و جراحی
  • عوارض جانبی کم نسبت به دیگر درمانهای افتادگی و شلی پوست
  • عدم نیاز به بیهوشی و دوره نقاهت
  • نخها قابل لمس و مشاهده نیستند
  • هیچ زخم و برشی روی پوست ایجاد نمی شود
  • مناسب برای پوستهای حساس
  • کمتر بودن کبودی ، درد و تورم نسبت به سایر روشهای لیفت
لیفت با نخ
لیفت با نخ

برای کدام نواحی صورت لیفت با نخ انجام می شود ؟

گونه ها و قسمت میانی صورت

ابروها

خط فک

گردن

بینی

عوارض لیفت صورت با نخ

لیفت با نخ یکی از ایمن ترین روشها برای جوانسازی و زیبایی پوست است که عوارض چندانی نمی توان برای آن برشمرد . با این حال عوارضی از قبیل ورم ، خونریزی ، درد ، برآمدگی و فرورفتگی ، حساسیت ، کبودی ، عفونت ، حرکت نخ و عدم تقارن ممکن است برای برخی افراد به وجود آید . با انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص و با تجربه در زمینه لیفت با نخ می توان عوارض را به حداقل کاهش داد .

قیمت لیفت صورت با نخ

قیمت لیفت با نخ به عوامل گوناگونی نظیر شرایط پوستی فرد ، نوع نخ ، برند نخ و کشور سازنده ، میزان و نوع آسیب پوستی ، کیفیت نخ لیفت و … بستگی دارد . برای اطلاع از هزینه دقیق لیفت با نخ با کلینیک خدمات زیبایی بهرویان تماس بگیرید .

ساعات کار

ساعات کار مجموعه 9 الی 19 می باشد اما با هماهنگی می توانید سرویس های ویژه استفاده کنید.

رزرو وقت درمان
تماس