مجموعه مقالات

مراحل رشد مو پس از کاشت

مراحل رشد موها پس از کاشت مو

مراحل رشد مو بعد از کاشت

مراحل رشد مو پس از کاشت چگونه است؟  بعد از کاشت ممکن است ریزش مو یا پوسته پوسته شدن سر یا ایجاد شیار ها و ترک هایی در کف سر شما را نگران کند . همه این عوامل در روند رشد مو ، طبیعی هستند و هیچ جای نگرانی ای نیست .

مراحل رشد مو پس از کاشت

زمان بعد از کاشت مو رشد کاشت مو
2 تا 6 روز بعد از کاشت ایجاد ورم در قسمت صورت شخص به خصوص در منطقه پیشانی
7تا 14 روز بعد از کاشت مو دیده شدن شیارها و ترک هایی در نتیجه ی وجودِ دلمه ها در محل پیوند که کاملا طبیعی است و طی دو هفته آینده برطرف می گردد.
3 تا 4 هفته بعد از کاشت مو ریزش موی کاشته شده که تا آخر ماه اول ادامه دارد.
2 تا 4 ماه بعد از کاشت مو ممکن است موی کاشته شده ، کم پشت به نظر برسد و یا ریزش پیدا کنند ، به این حالت “شوک” می گویند. این امر کاملاً طبیعی است زیرا زمان می برد تا موی جدید در سر تثبیت یابد.
4تا 6 ماه بعد از کاشت مو در ابتدا موهای کاشته شده، نازک و ضعیف به نظر میرسد و از تراکم خوبی هم برخوردار نیست و پس از گذشت مدتی، تار موها ضخیم می‌شوند. در این زمان، ممکن است پوست آکنه بزند که نشانگر رشد موهای جدید است.
6 تا 9 ماه بعد از کاشت مو رشد جدید موها
6 تا 10 ماه بعد از کاشت مو تراکم موهای شخص که بر اساس شوک دچار ریزش شده بودند رشد می کنند، افزایش می یابند و به تدریج به تراکم موردنظر دست می یابد.
1سال پس از کاشت مو 90درصد موهای کاشته شده حاصل می شود.
2سال بعد از کاشت مو ضخامت و حالت مو به صورت عادی باز میگردد.

هرگونه سوال در رابطه با مراحل رشد موها پس از کاشت داشتید ، می توانید در قسمت نظرات بیان کنید . در اسرع وقت به شما جواب داده می شود.

رزرو وقت درمان
تماس