مجموعه مقالات

لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو:

یکی از جراحی های زیبایی که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است ، جراحی لیفت ابرو می باشد این عمل علاوه بر جوانسازی صورت ، زیبایی چشمگیری را برای فرد به ارمغان می آورد ؛ در حالت عادی فرم ابرو به گونه ای است که بخش های اولی و آخری ابرو در یک تراز و بخش وسطی آن بالا تر است اما با سپری شدن سال ها و بالا رفتن سن عضلات این ناحیه حالت عادی خود را از دست داده ، شل می شوند در نتیجه شاهد افتادگی ابرو هستیم برای رفع این عارضه و ناهمگونی ، بهترین راهکار، عمل جراحی زیبایی لیفت ابرو است لازم است این عمل توسط یک پزشک متخصص زیبایی صورت گیرد.

لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرو :

جراحی لیفت ابرو بهترین روش به منظور بالا رفتن بخش های مناسب ابرو می باشد که علاوه بر جوانسازی صورت تا حدی چین و چروک اطراف چشم را برطرف نموده و در برخی مواقع منجر به بالا کشیدن پیشانی هم می شود در کل بسیاری از نشانه های پیری در پی این عمل برطرف می شوند. راه های جراحی لیفت ابرو متفاوت است: این جراحی می تواند با کمک آندوسکوپی ، تزریق ژل ، جراحی باز، تزریق چربی یا بوتاکس صورت گیرد.

همانطور که گفته شد لیفت ابرو منجر به رفع چین و چروک و افتادگی و رفع دفورمیته ابرو و پیشانی شده که ظاهر فرد توازن از بیشتری برخوردار خواهد شد حالت صورت بعد از لیفت ابرو کمتر ناراحت، خسته و عصبانی به نظر خواهد رسید. روش آندوسکوپی در لیفت ابرو آسیب و عوارض کمتری در پی داشته که به منظور کشش ابرو به سمت بالا می توان ماهیچه ها را حذف کرده و یا دستخوش تغییرات مثبت کرد در این متد ، فرم پیشانی مسطح تر و هموار تر شده و علایم افزایش سن برطرف می گردند. می توان حین انجام عمل لیفت ابرو ، جراحی هایی چون بلفاروپلاستی ، زیبایی پلک و لیفت سایر اجزای صورت را انجام داد.

در مورد اکثر بیماران لیفت ابرو با کمک سیستم آندوسکوپی صورت گرفته که طی این روش جراحی از وسیله به خصوصی که حاوی دوربین و آندسکوپ است استفاده می شود و از طریق برش کوچک در زیر موهای ابرو مراحل جراحی لیفت ابرو یکی بعد از دیگری انجام شده ، در نهایت برش کوچک با کمک بخیه بسته می شود به دلیل قرارگیری برش جراحی زیر تارهای مویی دیگر دیده نمی شود و به کل محو خواهد شد . بهره گیری از آندوسکوپ در لیفت ابرو موجب نتایج مثبت و روند ایده آل تر جراحی می شود به این ترتیب که جراح می تواند به عضلات مورد نظر خود دسترسی یابد بدون اینکه نیازی به اعمال شکاف های بزرگ در صورت باشد در این روش تغییر حالت و مرمت بافت های ابرو و پیشانی بی نیاز از بی هوشی بوده و می توان با بی حسی موضعی عمل لیفت ابرو را انجام داد .

ولی چنانچه لازم باشد افتادگی پیشانی با حذف پوست رفع گردد، می توان از روش های جراحی باز برای این کار بهره گرفت که در این راهکار جراح متخصص می تواند شکافی در سر و زیر موها ایجاد نماید که لیفت پیشانی و ابرو امکان پذیر خواهد بود.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان.

 

Comment (1)

  • مناقصه Reply

    با تشکر از اطلاعات که قرار دادید

    آبان ۱۵, ۱۳۹۶ at ۱۰:۱۰ ب.ظ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: