مجموعه مقالات

لیفت و بالا کشیدن ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت و بالا کشیدن ابرو

یکی از خدمات های زیبایی که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است ، خدمات لیفت ابرو می باشد این عمل علاوه بر جوانسازی صورت ، زیبایی چشمگیری را برای فرد به ارمغان می آورد .

در حالت عادی فرم ابرو به گونه ای است که بخش های اول و آخری ابرو در یک تراز و بخش وسطی آن بالا تر است اما با سپری شدن سال ها و بالا رفتن سن عضلات این ناحیه حالت عادی خود را از دست داده ، شل می شوند در نتیجه شاهد افتادگی ابرو هستیم برای رفع این عارضه و ناهمگونی ، بهترین راهکار، عمل خدمات زیبایی لیفت و بالا کشیدن ابرو است لازم است این عمل توسط یک پزشک متخصص زیبایی صورت گیرد.

لیفت و بالا کشیدن ابرو

لیفت و بالا کشیدن ابرو

خدمات لیفت یا بالا کشیدن ابرو :

خدمات لیفت ابرو بهترین روش به منظور بالا رفتن بخش های مناسب ابرو می باشد که علاوه بر جوانسازی صورت تا حدی چین و چروک اطراف چشم را برطرف نموده و در برخی مواقع منجر به بالا کشیدن پیشانی هم می شود در کل بسیاری از نشانه های پیری در پی این عمل برطرف می شوند. راه های خدمات لیفت ابرو متفاوت است: این خدمات می تواند با کمک آندوسکوپی ، تزریق ژل ، خدمات باز،تزریق چربی یا بوتاکس صورت گیرد.

 لیفت ابروها منجر به رفع چین و چروک و افتادگی و رفع دفورمیته ابرو و پیشانی شده که ظاهر فرد از توازن بیشتری برخوردار خواهد شد حالت صورت بعد از لیفت ابرو کمتر ناراحت، خسته و عصبانی به نظر خواهد رسید.

روش آندوسکوپی در لیفت ابرو

روش آندوسکوپی در لیفت یا بالا کشیدن ابرو آسیب و عوارض کمتری در پی داشته که به منظور کشش ابرو به سمت بالا می توان ماهیچه ها را حذف کرده و یا دستخوش تغییرات مثبت کرد.

در این متد ، فرم پیشانی مسطح تر و هموار تر شده و علایم افزایش سن برطرف می گردند. می توان حین انجام عمل لیفت ، خدمات هایی چون بلفاروپلاستی ، زیبایی پلک و لیفت سایر اجزای صورت را انجام داد. در مورد اکثر بیماران لیفت ابرو با کمک سیستم آندوسکوپی صورت گرفته که طی این روش خدمات از وسیله به خصوصی که حاوی دوربین و آندسکوپ است استفاده می شود و از طریق برش کوچک در زیر موهای ابرو مراحل خدمات لیفت ابرو یکی بعد از دیگری انجام شده ، در نهایت برش کوچک با کمک بخیه بسته می شود .به دلیل قرارگیری برش خدمات زیر تارهای مویی دیگر دیده نمی شود و به کل محو خواهد شد .

بهره گیری از آندوسکوپ در لیفت ابرو

بهره گیری از آندوسکوپ در لیفت ابرو موجب نتایج مثبت و روند ایده آل تر خدمات می شود. به این ترتیب که جراح می تواندبه عضلات مورد نظر خود دسترسی یابد بدون اینکه نیازی به اعمال شکاف های بزرگ در صورت باشد . در این روش تغییر حالت و مرمت بافت های ابرو و پیشانی بی نیاز از بی هوشی بوده و می توان با بی حسی موضعی عمل لیفت را انجام داد .

ولی چنانچه لازم باشد افتادگی پیشانی با حذف پوست رفع گردد، می توان از روش های خدمات باز برای این کار بهره گرفت .در این راهکار جراح متخصص می تواند شکافی در سر و زیر موها ایجاد نماید که لیفت پیشانی و ابرو امکان پذیر خواهد بود.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان.

رزرو وقت درمان
تماس