مجموعه مقالات

فواید میکرودرم ابریژن

اولین و سریع ترین اثر قابل مشاهده، رفع خستگی در پوست و ایجاد شادابی و طراوت است .طی عمل میکرودرم ابریژن، لایه های مرده و آسیب دیده سطح پوست برداشته می شوند. لذا پوست تازه و سالم به سطح می رسد. ضمنا این لایه جدید امکان جذب لوسیون ها، کرم ها و داروهای پوستی را ۴ تا ۶ برابر افزایش داده و اثرات آنها را بیشتر می نماید .

میکرودرم ابریژن با تحریک خون رسانی و نوسازی سلولهای پوستی، سبب تحریک تولید و نوسازی کلاژن پوست می گردد و در نتیجه طی دوره درمان کامل، روند پیری در پوست متوقف شده ، چین و چروک ها رفع شده و یا بسیار کاهش می یابند و پوست روشن تر، شاداب تر و با قوامی بیشتر نصیب شما خواهد شد .

لازم به ذکر است که اثربخشی میکرودرم ابریژن در مواردی مانند جای جوش ها حداکثر تا پنجاه درصد می باشد .باز شدن منافذ پوست یکی از مشکلات عمده در خانمها و آقایان است. یکی از راههای درمان این مشکل استفاده از میکرودرم ابریژن است. پس از چند جلسه درمان، به علت بافت سازی و محکمتر شدن پوست منافذ پوستی نیز کوچکتر میشود .

روش کار چگونه است؟
در ابتدا پوست را تمیز و از آرایش و چربی کاملا پاک می شود و سپس به مدت لازم بر حسب نوع پوست و ضایعه آن که از سوی پزشک تعیین میشود، سایش در جهات گوناگون و روی قسمتهای متعدد انجام میشود. زمان لازم حدود ۲۰-۱۰دقیقه است

پس از خاتمه درمان، صورت پاک و سپس شسته میشود و کرم به محل مالیده میشود . به جز مصرف ضدآفتاب، مراقبت خاصی پس از درمان لازم نیست و این روش برای افرادی که کار میکنند، مناسب است. تعداد درمان بر حسب تمایل بیمار قابل تغییر است و توصیه می شود برای تداوم از آن هر ۲-۱ ماه این کار تکرار شود.