مجموعه مقالات

دستگاه لیپوماتیک

دستگاه لیپوماتیک

دستگاه لیپوماتیک

امروزه لاغری موضعی با یکی از روش های نوین به نام لیپوماتیک و به وسیله دستگاه لیپوماتیک انجام میگرد .دستگاه های دیگری در چند سال گذشته نیز برای این امر استفاده می شد که  از مزیت های دستگاه لیپوماتیک برخوردار نیستند . برخی از ویژگی های دستگاه لیپوماتیک در زیر بیان می شود تا بدانید چرا لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر طرفداران بیشتری پیدا کرده است.لیپوماتیک در کلینیک زیبایی بهرویان توسط متخصصین و با پیشرفته ترین دستگاه  لیپوماتیک انجام می گیرد.
آیا دستگاه لیپوماتیک مادون صوت است ؟منظور از مادون صوت بودن این دستگاه این است  که حرکات میله در بافت چربی کمتر از دستگا ه های دیگر است مثلا اگر در دستگا ه های دیگر حرکت میله سه هزار بار در ثانیه باشد در دستگا ه لیپوماتیک ششصد بار در ثانیه است و همچنین بهتر است بدانید که منظور از این عبارت امواج صوتی نمی باشد.دستگاه لیپوماتیک از پمپ برای تزریق مواد بی حسی ، دستگاه لیپوساکشن و پمپی برای تحرک میله و دسته و تعدادی میله تشکیل شده است .

دستگاه لیپوماتیک
آیا این دستگاه به عروق و بافت های دیگر آسیبی نمی رساند ؟

نمی توان گفت احتمال آسیب رسیدن به بافت های دیگر به هیچ عنوان اتفاق نمی افتد این ادعا غلط بوده اما باید به این نکته  اشاره کرد که این اتفاق نسبت  به دستگاه های دیگر بسیار کمتر بوده و در صورتی که لیپوماتیک توسط متخصص انجام بگیرد این اتفاق رخ نخواهد داد.بیمارانی دیده شده اند  که بعد از لیپوماتیک دچار خونریزی و یا تجمع مایع در زیر پوست شده اند و به عروق خونی آسیب رسیده است . مسلما هر نوع دستگاهی که برای لاغری موضعی به کار برده می شود به درستی از آن استفاده نشود خطر آمبولی و عفونت بالا خواهد رفت .شما می توانید برای انجام لیپوماتیک با خیالی آسوده به کلینیک زیبایی بهرویان مراجعه کنید .

شما می توانید در زمینه لیزر موهای زائد  و جوانسازی پوست نیز به شبکه های اجتماعی کلینیک زیبایی بهرویان بپیوندید.
با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان