مجموعه مقالات

تزریق ژل در لب

تزریق ژل در لب

تزریق ژل برای موارد مختلفی استفاده می شود معمولا از تزریق ژل برای جوانسازی و همچنین برجسته سازی برخی از مناطق صورت می گیرد و رایج ترین استفاده از تزریق ژل در کلینیک زیبایی بهرویان برجسته سازی لب ها بوده که معمولا برای افرادی به کار برده می شود که دارای لب های باریک یا نازکی هستند.شاید شما افراد زیادی را دیده باشید که از تزریق ژل در لب خود رضایت کافی ندارند اما باید بدانید که تزریق ژل باید در کلینیک زیبایی معتبر و توسط متخصصین این مجموعه انجام بگیرد.

تزریق ژل در لب
آیا تزریق ژل در لب عوارض دارد ؟

عوارضی مانند جابه جایی ژل ها در لب و همچنین عدم تناسب لازم لب با صورت را شاید در برخی از افراد دیده باشید اما باید بدانید که ژل های استفاده شده در تزریق ژل در لب تاثیر به سزایی در نتیجه خواهد داشت . کلینیک زیبایی بهرویان از ژل های تئوسيال، پرفکتا و برندهای دیگر استفاده می کنند و علاوه بر اینکه دارای عوارض نمی باشد بلکه ماندگاری مناسبی دارند و زیبایی لب ها و ظاهر شما فراهم خواهد شد .

نحوه تزریق ژل در لب

ژل ها به سرنگ های مخصوصی ریخته می شوند و بعد از اینکه بی حسی موضعی برای فرد انجام گرفت ژل ها  با عمقی خاصی وارد قسمت های مختلف لب می شود .افراد باید دقت داشته باشند که تکنیک تزریق ژل نیز در ماندگاری  و ظاهر تاثیر گذار است .
بعد از تزریق ژل در لب ها در  روزهای اول قرمزی و تورم دیده می شود که بعد از گذشت چند روز از بین خواهد رفت .همچنین دقت داشته باشید تاکیید ویژه ی ما بر تزریق ژل توسط متخصصین کلینیک زیبایی بر آن است که لب باید به گونه ایی برجسته شود که با صورت همخوانی لازم را داشته باشد و با اصول زیبایی شناسی تطابق داشته باشد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *