مجموعه مقالات

تزریق چربی در سینه

تزریق چربی در سینه

تزریق چربی در سینه

داشتن سینه های خوش فرم و زیبا امروزه برای خانم ها بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است.برای اینکه بخواهید سینه های بزرگی داشته باشید می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. جراحی پروتز سینه و استفاده از پر کننده  ها از جمله این روش های هستند .اما خانم هایی هستند که از جراحی هراس دارند و یا اینکه تمایل ندارند برای بلند مدت پروتز ها در داخل سینه های آنها باشد که در این حالت روشی به نام تزریق چربی به آن ها پیشنهاد می شود .

کاربرد تزریق چربی در سینه

افرادی که سینه های کوچک دارند می توانند با تزریق چربی به سینه های خود به فرم ایده آل سینه های خود برسند.

کسانی  هستند که به دلایل مختلف سینه های نامتقارن دارند تزریق چربی می تواند به این افراد کمک کند تا سینه های خود را علاوه بر برجسته بودن یکسان کنند.

تزریق چربی در سنیه چگونه انجام می شود؟

برای تزریق چربی به سینه نیازی به بیهوشی نمی باشد و تنها بی حسی موضعی برای این امر کافی می باشد.برای انتقال چربی ها به سینه در ابتدا باید چربی ها از یکی از مناطق بدن برداشته  شود که معمولا از چربی های قسمت پهلو و شکم استفاده می شود زیرا دارای قوام بیشتری هستند در این روش  لوله کانولا وارد چربی ها شده و با خردکردن آنها و دستگاه مکش چربی ها به بیرون کشیده می شود.لوله از شکاف های کوچکی وارد می شود که بعد از عمل چندان دیده نمی شوند و نیازی به بخیه برای آنها نخواهد بود .

تزریق چربی در سینه

چربی ها به داخل سرنگ های مخصوص ریخته می شود و بعد از اینکه چند ناحیه در سینه مشخص شد چربی ها با سرنگ به داخل سینه ها منتقل می شود و این انتقال چربی تا جایی ادامه پیدا می کند که سینه ها به فرمی ایده آل و به دلخواه بیمار رسیده باشد. بیمار می تواند در همان لحظه نتیجه را ببیند  و همچنین در صورتی که همچنان ایرادای در کار وجود داشته باشد می تواند در همان لحظه سینه ها را اصلاح کرد که از مهم ترین مزیت های تزریق چربی می باشد .

نکاتی در رابطه با تزریق چربی در سینه

یکی از مشکلاتی که شاید بعد از تزریق چربی در سینه دیده شود همسان نبودن سینه ها است که نشان می دهد به مقدار یکسان چربی انتقال پیدا نکرده است.پیشنهاد می شود که حتما به کلینیک زیبایی معتبر  و پزشک های با تجربه مراجعه کنید تا احتمال این اتفاق به حداقل برسد .

در روز های اول شاید ورم و مقداری کبودی دیده شود که بعد از یک هفته از بین خواهد رفت.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *