مجموعه مقالات

اسکالپشور چیست

هدف دستگاه اسکاپشور از بین بردن چربی های ماندگار در نواحی شکم،پهلو ها،ران،بازو و … میباشد که توسط  هندپیس های این دستگاه با تابش لیزر در نواحی مورد نظر و لیپولیز چربی ها انجام میشود.انجام آن به گونه ای است که شما میتوانید بعد از انجام درمان به منزل یا محل کار خود بازگردید و به انجام فعالیت روزانه خود بپردازید.زمان محاسبه شده برای انجام درمان در مرکز فقط ۲۵ دقیقه میباشد که بدون عوارض جانبی و کاملا ایمن است.اسکالپشور روشی غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی هاست و این بدان معناست که برای انجام درمان نیازی به هیچ گونه جراحی،بیهوشی و بی حسی نیست بنابراین نیازی به ریکاوری نیست و دوران نقاهتی ندارد.فقط کمی گرما زیر پوست خود حس میکنید که البته دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده تماسی است.در هر جلسه ۲۵دقیقه ای شما ۲۴% از چربی های ناحیه مورد نظر را از دست میدهید که طی ۶هفته مشخص میشود.

 

 

اسکالپشور… به اندام دلخواه خود برسید!

اسکالپشور جدیدترین تکنیک و تکنولوژی کشور امریکا برای از بین بردن چربی هایی است که به سختی با ورزش و رژیم از بین می روند. از اسکالپشور در نواحی شکم، پهلو، بازوها و ران می توان به راحتی استفاده کرد. امروزه اکثر افراد دنیا با استفاده از این روش لذت داشتن اندامی متناسب را تجربه می کنند.در ایران تنها کلینیک دارنده دستگاه اسکالپشور بهرویان میباشد که مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است.

اسکالپشور اولین و تنها لیزر هایپرترمیک برای تناسب اندام است!

دستگاه مجهز به چهار هندپیس است که به صورت مجزا در هر یک از   لیزر دایود استفاده می شود. این هندپیس ها  از نظر چیدمان کاملا قابلیت تنظیم بر روی نواحی مختلف بدن را دارند. پس از قرار گرفتن هندپیس ها روی ناحیه مشخص شده، چربی های زیر پوستی به مدت ۲۵ دقیقه با تابش لیزر در دمای ۴۲ الی ۴۷ درجه سانتی گراد (تکنولوژی هایپرترمیک) قرار می گیرند و ذوب می شوند.چربی های ذوب شده در طی گذشت زمان به صورت کـامـلا طبـیعی از بدن دفـع می شوند و هیچ نیازی به شیوه های جراحی و تهاجمی برای ساکشن و خارج کردن آنها نیست.

اسکالپشور یک تکنیک کاملا غیر تهاجمی است!

در این روش هیچ نیازی به عمل جراحی وجود ندارد و کوچکترین آسیبی به ارگان های اطراف بافت چربی نمی رسد و  به هیچ عنوان عوارض جانبی شیوه های تهاجمی از قبیل عفونت، جای زخم، کبودی و افتادگی پوست ایجاد نمی شود. همچنین محدودیت های شیوه های غیر تهاجمی قبل مانند کرایو لیپولیز، کویتیشن، آر اف و ال پی جی را از قبیل کبودی، نیاز به ماساژ، ناهمواری سطح پوست و تعداد جلسات طولانی حاصل نمی کند.

اسکالپشور نیاز به مکش ندارد!

در این روش ناحیه مورد نظر به هیچ عنوان تحت مکش قرارنمی گیرد. در شیوه هایی مانند کرایو لیپولیز و اندرمولوژی به علت مکش ناحیه، اغلب ناهمواری های ناخوشایندی در سطح پوست ایجاد می شود. اسکالپشور اندام شما را به صورت کاملاً یکنواخت صیقل می دهد.

اسکالپشور فقط ۲۵ دقیقه زمان لازم دارد!

در این تکنیک برای لاغری هر ناحیه فقط ۲۵ دقیقه زمان لازم است. حتی اگر شاغل هستید در زمان صرف نهار به کلینیک بهرویان مراجعه و اسکالپشور کنید و به محل کار خود بازگردید.

اسکالپشور به سفت شدن پوست کمک می کند!

استفاده از لیزر و تحریک گرمایشی در این روش، سطح پوست را سفت کرده و از افتادگی و شلی پوست جلوگیری می کند. توجه کنید افتادگی پوست در روش های قدیمی لاغری  بسیار ظاهر ناخوشایندی دارد.

اسکالپشور دوران نقاهت ندارد!

در این تکنیک کاملا غیر تهاجمی دوران نقاهت وجود ندارد. شما بعد از اسکالپشور به راحتی می توانید به فعالیت های روزانه خود بپردازید و هیچ احتیاجی به استفاده از گن و ماساژ درمانی ندارید. اسکالپشور انجام دهید و با اعتماد به نفس به خانه و یا محل کار خود باز گردید و از تناسب اندام خود لذت ببرید.

اسکالپشور تکنیکی بدون درد است!

در مدت زمان استفاده از اسکالپشور فقط در لایه زیر پوست تا حدی احساس گرما خواهید نمود و این روش کاملا بدون درد است. همچنین برای راحتی بیشتر شما تمامی هندپیس های دستگاه مجهز به یک سیستم پیشرفته خنک کننده تماسی شده اند. پس با خیال راحت به موسیقی گوش دهید و از اسکالپشور لذت ببرید.

اسکالپشور کمترین جلسات لاغری را نیاز دارد!

در اغلب افراد تنها با یک جلسه ۲۴ درصد (یک چهارم) چربی های ناحیه از بین می رود و نتیجه دلخواه حاصل می شود. البته تعداد جلسات درمانی نسبت به افراد متغیر است و در بعضی افراد ممکن است نیاز به دو یا به ندرت سه جلسه لاغری باشد. در این تکنیک چون هیچ عارضه جانبی وجود ندارد، حتی می توان برای دستیابی به نتایج بهتر تعداد جلسات را افزایش داد.

اسکالپشور چربی ها را به صورت دائمی از بین می برد!

از نظر بالینی اسکالپشور چربی ها را در هر ناحیه به صورت دائمی از بین می برد و چنانچه رژیم غذایی سالم را در زندگی روزمره رعایت کنید، به هیچ عنوان بازگشت این چربی های مزاحم را تجربه نخواهید کرد.

 

 

Comments (۲)

 • Bita Reply

  سلام کسی نتیجه گرفته ایا قیمت آن هر جلسه چقدر است

  آبان ۲۰, ۱۳۹۶ at ۱۰:۰۶ ب.ظ
  • aysan moradian Reply

   سلام.دستگاه اسکالپشور تائیدیه FDA داره،در حال حاضر چند سال هست که تمام دنیا استفاده میکنند،در مدت زمانی که در کلینیک ما از دستگاه اسکالپشور استفاده شده مراجعه کننده هامون رضایت کامل داشتن.هزینش هم اول بستگی به ناحیه ای که چربی ها قرار هست از بین بره و دوم به تعداد کلیکی که میخوره،که هزینه هر کلیک شاتی ۵۰ دلار هست.

   آبان ۲۳, ۱۳۹۶ at ۱۰:۴۳ ق.ظ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: