مجموعه مقالات

اسکالپشور چیست؟

 

درمانهای غیرتهاجمی و بدون جراحی در سالهای اخیر متداول تر شده اند بویژه در مورد کاهش چربی ها.در این روش ها بیهوشی و بریدگی ها و آسیب های ناشی از جراحی وجود ندارند و این یعنی راحتی بیشتر برای فرد مورد درمان.

اسکالپشور یک درمان غیر تهاجمی بوسیله لیزر است که با هدف قرار دادن چربی ها،آن ها را از بین میبرد.این روش برای مردان و زنان با تیپ های بدنی مختلف کاربرد دارد.یک جلسه درمان با اسکالپشور ۲۵ دقیقه طول میکشد و میتوان نواحی مختلف را بطور همزمان مورد درمان قرار داد.

اسکالپشور نوعی لیپولیز محسوب میشود.در این روش از تکنولوژی لیزر برای (ذوب کردن) چربی ها استفاده میشود.شما به راحتی در صندلی خود نشسته اید و کمربندی که دور کمر شما قرار دارد با تاباندن طول موجهایی از لیزر دایود سلولهای چربی زیر پوست شما را از بین میبرد بدون آنکه به سلولهای دیگر آسیبی وارد کند.

دستگاه به طور متناوب گرم و سرد میشود تا پایان ۲۵ دقیقه که کار به اتمام میرسد.در طول این مدت شما کاملا احساس راحتی دارید و میتوانید مطالعه کنید یا چرت بزنید.

در طی ۱۲ هفته بعد،سیستم لنفاوی بدن چربی های ذوب شده را دفع میکند و پس از آن میتوانید جلسه دوم درمان خود را انجام دهید.

طبق تحقیقات بالینی،پس از یک جلسه درمان با اسکالپشور شما حدود ۲۴% چربی های آن ناحیه را از دست می دهید.

دستگاه اسکالپشور با تابش طول موج های خاصی از لیزر به سلولهای چربی در نواحی مختلف بدن،آنها را از بین میبرد.سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) در سال ۲۰۱۵ استفاده از اسکالپشور برای نواحی بالای شکم،پایین شکم و پهلو ها را تایید کرد.

بهترین گروه هدف برای درمان با اسکالپشور کسانی هستند که BMI حدود ۳۰ یا کمتر دارند.اسکالپشور ایجاد کاهش وزن نمیکند و برای افراد با چاقی عمومی بهترین شیوه درمان محسوب نمی شود.

هزینه درمان با اسکالپشور چقدر است؟

هزینه استفاده از این روش بستگی به نواحی دارد که قصد دارید مورد هدف قرار دهید.

در سال ۲۰۱۶ جامعه جراحان پلاستیک و زیبایی امریکا ( ASAPS) این هزینه را حدود ۱۵۰۰ دلار اعلام کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: