لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی و تخصصی بهرویان انجام میگیرد که  باعث می شود تا پوست زیبا و نرم تری نسبت به گذشته داشته باشید و علاوه بر این از روش های موقتی مانند استفاده از ژیلت و تیغ ، موم ، و اپیلاسیون راحت خواهید شد .
کلینیک بهرویان با ارائه خدمات ویژه برای لیزر موهای زائد ، محیطی کاملا بهداشتی به همراه متخصصین و پزشکان مجرب در این زمینه همراه شما عزیزان خواهد بود .

فواید لیزر موهای زائد

به کمک لیزر می توانید موهای اضافی نواحی مختلف بدن را برای همیشه از بین ببرید ، اگر دائما در حال اصلاح موهای بدن هستید به شما پیشنهاد می کنیم که از لیزر درمانی برای رفم دائمی موها استفاده کنید ، لیزر موهای زائد با تابش نور لیزر بر سطح پوست و نفوذ در لایه های زیرین پوست وارد فولیکول های مو شده و رشد آن را برای همیشه متوقف می سازد .
لیزر با ورود به فولیکول های مو مانع رشد آن در زیر پوست وبیرون آمدن آن در سطح پوست می شود ، لیزر به هیچ عنوان باعث تخریب سطح پوست و سوزاندن آن نمی شود و البته هیچ گونه آسیب و ضرری برای بدن ندارد .
گفتنی است که لیزر پوست و فولیکول مو را تحت تاثیر قرار می دهید ،مولکول های مو با قرار گرفتن در زیر نور لیزر دچار واکنش های می شوند که در واقع مانع رشد آنها خواهند شد ، مولکول هدف در درمان موهای زائد، رنگدانه ی موجود در ساقه ی مو است که به این رنگدانه اصطلاحا “ملانین” گفته می شود. انرژی ساطع شده از منابع لیزری توسط این رنگدانه جذب شده و گرمای زیادی به سلول های مو می دهد که باعث تخریب آنها و عدم رشد مجدد مو می شود. این روش بسیار بی عارضه و پر فایده است و می تواند در طول چند جلسه کوتاه موهای شما را برای همیشه از بین ببرد .
نواحی که می توان لیزر کرد :
شما می توانید قسمت های زیادی از بدن را لیزر نمایید ، این نواحی شامل مناطق بسیار حساس مانند کشاله های ران و ناحیه تناسلی نیز می شود
1-    پاها
2-    دست ها
3-    ران
4-    گردن و صورت
5-    زیر بغل
6-    اطراف صورت
7-    ناحیه تناسلی
از جمله قسمت هایی است که می توانید با لیزر درمانی موهای زائد آن را از بین ببرید .

میزان تاثیر گذاری لیزر برروی موها

زمانی که شما لیزر درمانی را انتخاب می کنید ، در واقع عوامل دیگری به جز قدرت دستگاه لیزر در نتیجه ی لیزر تاثیر گذار هستند:
1-     رنگ مو
2-     نوع پوست از نظر میزان روشن یا تیره بودن پوست
3-     ضخامت مو
4-    تعداد جلسات درمان
در نتیجه ی لیزر اثر مستقیم دارد.

آمادگی های لازم برای لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد
حدود 6 هفته قبل :
در این مدت موهای خود را نکنید ، نیازی به موم انداختن و یا بند انداختن در نواحی مد نظر نیست ، برای زدودن موها از این نواحی از تیغ یا ژیلت استفاده نمایید ، بگذارید موها در ریشه باقی بمانند ، توصیه می شود که بیماران حدود یک تا دو ماه قبل از لیزر درمانی  از كندن مو به وسیله موم و الكترولیز خودداری كنند تراشیدن و یا استفاده ازکرم های مو بر بلا مانع است اما باید دقت داشته باشید که در این مدت به هیچ عنوان آفتاب نگیرید و از قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید خودداری کنید . بیمارانی كه پوست تیره تر دارند باید ازكرم های روشن كننده استفاده كنند و پوست ناحیه را قبل از لیزر روشن کرده باشند .

لیزر-موهای-زائد-1

یک روز قبل از لیزر موهای زائد

با استفاده از تیغ یا ژیلت ناحیه مورد نظر برای درمان را بتراشید به نحوی كه تنها يک میلی متر از نوك مو از پوست بیرون باشد. اگر تبخال دارید حتما از پماد آسیکلوویر استفاده کنید.

در روز درمان

نیاز است تا شما برای اینکه درد کمتری را احساس کنید و دچار سوختگی سطحی احتمالی نشوید ، حدود 1.5-1 ساعت قبل از لیزر موهای زائد، از كرم بی حس كننده حاوی لیدوكائین و پریلوكائین استفاده کنید . استفاده از اسپری های خنک کننده نیز توصیه می شود . البته لیزر الکساندرایت کوترا قابلیت ویژه ای دارد که می تواند در کمترین جلسه و کم ترین زمان لازم بیشترین مزان تاثیر گذاری برروی موها را داشته باشد .
لیزر موهای زائد الکساندرایت۲۰۱۶ آمریکایی کوترا در کلینیک زیبایی بهرویان  با بهترین خدمات و تخصصی ترین روش های لیزر درمانی برای رفع موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد .
این دستگاه  ویژه بانوان و آقایان بوده و به هیچ عنوان آسیبی به پوست وارد نمی کند و البته تعداد جلسات لازم برای لیزر درمانی را به حداقل می رساند .

ویژگی های بارز این دستگاه :

– تلفیق دو لیزر  الکساندرات Alexandrite کوترا
– آخرین تکنولوژی ۲۰۱۶ آمریکا در رفع موهای زائد .
– تحت نظر پزشک متخصص و مجرب .
– دست یابی به نتیجه ایده آل در حداقل تعداد جلسات و بالاترین سرعت ممکن .
– موثر در درمان تمامی انواع موهای زائد  حتی کرکی و نازک .
– قابل استفاده برای تمام نواحی بدن .
– بالاترین سیستم کولینگ بدون درد و تضمینی .
– تاثیرگذاری بعد از اولین جلسه درمانی .

فاصله ی جلسات لیزر درمانی چقدر خواهد بود ؟

تعداد جلسات لازم برای دستگاه با توجه به ناحیه مد نظر و البته جنس پوست و موها دارد، مورد بعدی فاصله ی بین جلسات است که بسته به محل لیزر  تفاوت دارد و بین يك تا 2 ماه می باشد ، تشخیص و تخمین زمان لیزر ها با تشخیص متخصص پوست در کلینیک زیبایی بهرویان انجام می پذیرد. بهترین معیار فاصله بین لیزرها،زمانی است كه طول می كشد تا تعداد قابل توجهی از موها در بیاید. بیمار ایده آل، بیماری است كه پوستی روشن اما مویی مشكی و ضخیم داشته باشد. انتظاراتش واقع گرایانه بوده و اختلال هورمونی نداشته باشد.

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد

همانطور که می دانید لیزر موهای زائد با روش ها و دستگاه های مختلفی ارائه می شود که نیاز به شناخت دقیق آن ها دارید تا بتوانید بهترین و موفق ترین شیوه ی درمانی را برای از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن انتخاب کنید .

دستگاه های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد با استفاده از نورهای لیزری ارائه شده اند که می توان به کمک آن ها و در طی چند جلسه  درمان از شر موهای زائد خلاص شد.

اما دلیل ارائه چندین دستگاه با قابلیت های مختلف چیست ؟

در پاسخ باید بدانید که هر دستگاهی که به این منظور تولید و عرضه می گردد با هدف کیفیت بالاتر و قدرت حذف موهای زائد بیشتر ارائه خواهد شد. یکی از بهترین و قدرتمند ترین دستگاه هایی که تا کنون ارائه شده است، دستگاه لیزر الکساندرایت می باشد که این دستگاه یکی از پیشرفته ترین دستگاهای لیزر دنیا برای از بین بردن موهای زائد می باشد . درواقع یکی از خصوصیات منحصر بفرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج (Pulse Duration) و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع مو و پوست می باشد .

الکس کوترا انقلابی نوین در لیزر موهای زائد

این لیزر برای رفع مشکلاتی که سایر دستگاه ها داشتند ارائه شده است ، الکس کوترا به راحتی برای تمامی پوست ها مورد استفاده قرار می گیرد ، و دیگر مشکل رنگ پوست و ضخامت مو را در بر نخواهد داشت ، پیش از اینکه این دستگاه ارائه شود ، لیزر موهای زائد برای افرادی که سولاریوم رفته بودند و یا آفتاب گرفته بودند مورد استفاده نبود، اما متخصصان کشور امریکا پس از بررسی های بسیار زیاد، موفق به ساخت تکنولوژی الکس سرد یا Cold Alex توسط کمپانی CUTERA امریکا شدند که این دستگاه با قدرت بسیار بالا تر و کارایی بسیار حیرت انگیز قادر به لیزر انواع پوست ها و از بین بردن تمامی موها حتی موهای کرکی می باشد ، نکته ی جالب توجه در رابطه با این دستگاه این است که شما برای رفع موهای زائد بدننیازی به جلسات متعدد و بسیار طولانی نخواهید داشت و با استفاده از این تکنولوژی در کمترین جلسات لازم بیشترین میزان موفقیت را خواهید دید ، همچنین این دستگاه بدون حرارت بوده و هیچ گونه جای سوختگی بر جای نخواهد گذاشت. این دستگاه مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا FDA قرارگرفته است و کلینیک بهرویان مفتخر است که خدمات لیزرموهای زائد را با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به شما عزیزان ارائه کند. کمترین تعداد جلسات لیزر و بیشترین میزان رضایت مندی (95%) بیماران طبق آخرین نظر سنجی ها در امریکا و اروپا و نتیجه گیری در حداقل جلسات .

ویژگی های الکس کوترا

همان طور که بیان شد این دستگاه ساخت کمپانی کوترا امریکا است و برای رفع موهای زائد بدن ، حتی حساس ترین نواحی بدن طراحی شده است ، الکس کوترا از دو تکنولوژی الکس سرد با طول موج 755nm و ND Yag به صورت پالس واقعی با طول موج 1064nm استفاده می نماید. که این امکان باعث می شود که جلسات لیزر درمانی بسیار کوتاه و روش درمان متفاوت باشد .

امروزه استفاده از این دستگاه بسیار ایده آل ، کم هزینه ، بی دردسر و با نتایج بسیار موفق توصیه می شود ، قدرت بی شمار این دستگاه با سایر دستگاه های لیزر قابل مقایسه نبوده و به جرات می توان گفت بهترین و کامل ترین دستگاه ارائه شده در زمینه حذف لیزر موهای زائد می باشد .

برای رسیدن به زیبایی ماندگار با ما در تماس باشید .
با تشکرمدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

About the Author

کلینیک زیبایی پوست | لیزر موهای زائد | کاشت مو
بهرويان در سال 1394 با اخذ مجوز رسمي از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با مديريت و مسئوليت فني آقاي دکتر محمد حسن ناصح ( متخصص پوست و مو ) تاسيس و راه اندازي گرديد. اين کلينيک با بهره گيري از همکاران متخصص و مجرب در رشته هاي فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي و پوست، مو، زيبايي و ليزر و تغذيه و رژيم درماني خدمات خود را ارائه مي دهد.