کاندید مناسب پروتز لب

کاندید مناسب پروتز لب :

کاندید مناسب پروتز لب شامل چه افرادی می شود ، در این بخش به بیان پاسخ این سوال می پردازیم .

بهتر است بدانید از گذشته تا به امروز همیشه داشتن لب های برجسته و زیبا یکی از معیارهای زیبایی چهره بوده است ، در کلینیک زیبایی بهرویان به روش های مختلف حجیم دادن لب ها انجام می شود نظیر :

  • تزریق ژل در لب
  • تزریق چربی در لب
  • حجم دهنده لب با پروتز

تمامی اشخاصی که دارای لب های نازک هستند کاندید مناسب پروتز لب هستند ، پس از حجیم سازی لب ها چهره این اشخاص جذاب تر می شود .

کاندید مناسب پروتز لب

کاندیدای مناسب پروتز لب :

اشخاصی که لب های نازک دارند با روش های مختلف حجیم سازی لب ها می تواند چهره خود را زیباتر و جذاب تر می کنند .

اشخاصی که در زمان خندیدن لب هایش کم تر نشان داده می شود و یا به شکل کلی ناپدید می شود کاندید مناسبی جهت پروتز لب هستند .

اشخاصی که دارای لب های کوچک هستند ، این اشخاص برای افزایش زیبایی چهره شان بسیار مفید است ، تزریق ژل در لب و یا تزریق چربی در لب برای این اشخاص بسیار نتایج درخشانی دارد .

هزینه پروتز لب :

هزینه پروتز لب در اشخاص مختلف بسته به میزان تزریق ، دستمزد پزشک ، تزریق در لب بالا و یا تزریق در لب پایین متفاوت است ، بنابراین به شکل قطعی نمی توان هزینه پروتز لب را بیان کرد .

کلینیک زیبایی بهرویان به تمامی اشخاصی که قصد انجام حجیم سازی لب ها را دارند توصیه می کند جهت برجسته سازی لبها حتما به مراکز معتبر مراجعه کنند تا با مشکلات که ممکن است در مراکز غیر معتبر انجام شود ، روبرو نشوند

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

 

 

 

About the Author

کلینیک زیبایی پوست | لیزر موهای زائد | کاشت مو
بهرويان در سال 1394 با اخذ مجوز رسمي از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با مديريت و مسئوليت فني آقاي دکتر محمد حسن ناصح ( متخصص پوست و مو ) تاسيس و راه اندازي گرديد. اين کلينيک با بهره گيري از همکاران متخصص و مجرب در رشته هاي فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي و پوست، مو، زيبايي و ليزر و تغذيه و رژيم درماني خدمات خود را ارائه مي دهد.

ارسال پاسخ

یک × 3 =