کاشت مژه به صورت طبیعی

کاشت مژه به صورت طبیعی :

مژه یکی از اجزای مهم و تاثیر گذار در زیبایی هر فردی است و علاوه بر کارآیی و حفظ امنیت برای چشم ، کاربرد زیبایی شناسی نیز دارد در سال های اخیر تعداد مراجعان برای کاشت مژه و متقاضیان این عمل بسیار زیاد شده است اما لازم است بدانید که جراحی کاشت مژه به صورت طبیعی از نوع جراحی های خطرناک و حساس است و پزشکان حوزه زیبایی به راحتی تسلیم خواسته های آرمانی افراد نمی شوند. کاشت مژه یه صورت طبیعی برای کسانی تجویز می شود که در اثر بیماری ها یا دلایل خاصی مژه های خود را از دست داده باشند ؛ برخی از افراد نیز به طور مادرزادی از مژه های کمی برخوردارند ، یکی از درمان های مخرب که باعث از دست رفتن مژه ها یا کلیه تارهای مویی می شود ، شیمی درمانی است به دین ترتیب می توان برای کاستن از عوارض این درمان و کسب زیبایی مجدد بیمار از روش کاشت مژه به صورت طبیعی بهره گرفت.

کاشت مژه به صورت طبیعی

راهکار کاشت مژه به صورت طبیعی :

برای کاشت مژه به صورت طبیعی می توان گرافت های مو را از بدن خود فرد تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد ؛ این گرافت ها بیشتر از پشت سر تهیه می شوند ولی می توان از بانک های موی طبیعی نیز برای این کار استفاده کرد عموما موی کوتاه در سایز مژه تمایل زیادی به ایستادن رو به بالا دارد در این باره برداشت مو از سر بیمار با اینکه با موهای مژه همخوانی ندارد ولی همانند این موها سر بالا می ایستد پس با توجه به این خصوصیت تارهای مو ، کسانی که موهای سرشان لخت است لازم نیست نگران برداشت مو از سر برای مژه باشند. ولی پس از اتمام کاشت مژه به صورت طبیعی و سپری شدن دوره بهبودی بهتر است فرد از روش های فر دادن و حالت دهی به مژه های خود بهره بگیرد.

طی این عمل دانه های مویی از گرافت ها استخراج شده و همراه با فولیکول در بخش های از قبل آماده شده پلک بیمار جای می گیرند.

پس از اتمام عمل کاشت مژه :

لازم است بیمار در روز های اول پس از کاشت مژه از خاراندن و دستکاری پلک های خود خودداری نماید.

پس از گذشت مدتی از زمان عمل ، تارهای مویی کاشته شده در ناحیه مژه ها رشد کرده و نمایان می شوند حتی می توان گفت : خوشبختانه یا متاسفانه به دلیل ماهیتشان رشد زیادی دارند و به نسبت تارهای مژه معمولی بلند تر می شود پس افرادی که خواهان مژه های منظم و یکدست می باشند ، می توانند در تاریخ های مشخصی از ماه اقدام به اصلاح و کوتاه نمودن مژه های خود نمایند.

در برخی موارد لازم است پس از گذشت دوران بهبودی و نقاهت ، فرد برای انجام جراحی ترمیمی به کلینیک زیبایی مراجعه مجدد کرده و تحت درمان قرار گیرد تا به بهترین نتایج این جراحی دست یابد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان.

 

About the Author

کلینیک زیبایی پوست | لیزر موهای زائد | کاشت مو
بهرويان در سال 1394 با اخذ مجوز رسمي از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با مديريت و مسئوليت فني آقاي دکتر محمد حسن ناصح ( متخصص پوست و مو ) تاسيس و راه اندازي گرديد. اين کلينيک با بهره گيري از همکاران متخصص و مجرب در رشته هاي فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي و پوست، مو، زيبايي و ليزر و تغذيه و رژيم درماني خدمات خود را ارائه مي دهد.

ارسال پاسخ

پنج × 2 =