کاشت ابرو

کاشت ابرو

داشتن ابروهایی پر،زیبا و یک دست در زیبایی کلی صورت تاثیر گذار می باشد.به دلایل مختلفی  مانند مسائل ژنتیکی و ارثی ابروها کم پشت هستند.در مواردی هم دیده شده است که در اثر اتفاقاتی مانند سوختگی و یا آسیب های شدید به سر و صورت  ابروها به قدری لطمه می بینند که دیگر رویش مجدد ابروها امکان پذیر نیست.

نحوه کاشت ابرو

روش هایی  جهت زیبا شدن هر چه بیشترابروها  وجود دارد که تنها در این میان با کاشت مو و پیوند زدن موها از جایی دیگر به ابرو می توان ابروهایی با رویش طبیعی و دائمی را داشت.معمولا موهایی که در پیوند ابرو استفاده می شود از قسمت پشت گوش ها برداشته شده و در نهایت فولیکول های مو یکی یکی در سوراخ هایی که در قسمت های مشخص شده روی ابرو به وجود آمده است ،گذاشته می شود. کلینیک زیبایی بهرویان در محیطی تمیز و با بهره گیری از متخصصان با تجربه می تواند در زمینه کاشت ابرو به شما کمک کند.

کاشت ابرو طبیعی
در کاشت ابرو باید چند نکته را بدانیم :

چون موهای پیوند زده شده از قسمت سر گرفته شده اند مقداری رشد موها سریع تر خواهد بود و به همین دلیل باید با فواصل زمانی کمتری ابروها را مرتب کنید.
سوراخ هایی که در ابرو توسط متخصص ایجاد می شود باید به اندازه مناسب باشد.زیرا اگر بزرگ باشد موها غیر طبیعی خواهد شد و این منافذ باید با ظرافت و نزدیک به هم ایجاد شوند تا تراکم موها زیبا دیده شوند.
ابرو به سه قسمت تاج ابرو ،بدنه ابرو و همچینن دم ابرو تقسیم بندی می شود.در قسمت تاج ابرو موها باید به صورت عمودی پیوند زده شوند.در قمست بدنه ابرو باید زاویه به گونه ایی باشد که هر چقدر به سمت دم ابرو نزدیک می شویم زاویه موها کمتر شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویا ن
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به کانال تلگرام و اینستاگرام کلینیک زیبایی بهرویان بپویندید.

About the Author

کلینیک زیبایی پوست | لیزر موهای زائد | کاشت مو
بهرويان در سال 1394 با اخذ مجوز رسمي از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با مديريت و مسئوليت فني آقاي دکتر محمد حسن ناصح ( متخصص پوست و مو ) تاسيس و راه اندازي گرديد. اين کلينيک با بهره گيري از همکاران متخصص و مجرب در رشته هاي فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي و پوست، مو، زيبايي و ليزر و تغذيه و رژيم درماني خدمات خود را ارائه مي دهد.

ارسال پاسخ

پنج + 8 =