کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابروی طبیعی :

کاشت ابروی طبیعی در کلینیک زیبایی بهرویان با جدیدترین تکنیکهای کاشت ابرو و داشتن چندین سال تجربه در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است به گونه ای که اشخاص پس از کاشت ابرو نهایت رضایت و خرسندی را از انجام کاشت ابرو داشته اند .

در کلینیک پوست و مو زیبایی بهرویان نه تنها کاشت ابرو بلکه کاشت ریش ، کاشت مو (کاشت مو به روش های مختلف)و..انجام می شود برای دیدن نمونه کارهای کاشت ابرو و مو می توانید به بخش گالری سایت مراجعه نمایید .

کاشت مو برای اشخاصی که دچار کم پشتی مو و یا طاسی سر شده اند بسیار کارآمد و موفق عمل کرده است ، به گونه ای که اشخاص پس از کاشت مو نه تنها نهایت رضایت را از انجام عمل کاشت مو دارند بلکه چهره شان جوان ترو جذاب تر شده است در نتیجه اعتماد به نفسشان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است .

کاشت ابرو :

 برای بانوانی که از ظاهر ابروهای خود ناراضی هستند و یا از روش های قدیمی نظیر تاتو و یا مداد برای پرکردن ابروهای کم پشت خود استفاده کرده اند خسته شده اند می توانند از کاشت ابرو استفاده نمایند .

کاشت ابرو به دلیل اینکه ازموهای خود شخص گرفته می شود ، رشد طبیعی دارد و مانند روش های قدیمی مصنوعی و یکنواخت نمی باشد بنابراین شخص هر مدلی که تمایل داشته باشد می تواند ابروهای خود را حالت دهد .

کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو مزایایی بسیاری دارد ، مهم ترین مزیتی که این روش دارد کاملا طبیعی بودن است .

در کلینیک زیبایی بهرویان کاشت ابرو با ظرافت و دقت ویژه ای انجام می شود ، برای ابروهای کاشت شده از موهای بدن خود شخص استفاده می شود .

شما عزیزان جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره ی تماس :

برخی از خدمات دیگر کلینیک زیبایی بهرویان :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

 

 

About the Author

کلینیک زیبایی پوست | لیزر موهای زائد | کاشت مو
بهرويان در سال 1394 با اخذ مجوز رسمي از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با مديريت و مسئوليت فني آقاي دکتر محمد حسن ناصح ( متخصص پوست و مو ) تاسيس و راه اندازي گرديد. اين کلينيک با بهره گيري از همکاران متخصص و مجرب در رشته هاي فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي و پوست، مو، زيبايي و ليزر و تغذيه و رژيم درماني خدمات خود را ارائه مي دهد.

ارسال پاسخ

هفده + 19 =