مجموعه مقالات

مزایای کاشت مو به روش FIT

مزایای کاشت مو به روش FIT

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که هر یک با توجه به شرایط شما در کلینیک زیبایی بهرویان انجام می شود در این مطلب به برخی از مزایای کاشت مو به روش FIT اشاره می شود .

  • این روش کم تهاجمی بوده و در آن گرافت ها و بافت های مجاور به صورت جدا و با پانچ های مخصوص از پوست سر جدا می شود و در  پوست هیچ گونه برشی ایجاد نخواهد شد به همین دلیل افراد زیادی هستند که به دلیل کم تهاجمی بودن آن روش کاشت مو FIT را  ترجیح می دهند .
  • کم شدن جای زخم : با اینکه بسیاری از متخصصان کاشت مو  روش FUT را با دقت هر چه بیشتر انجام می دهند به گونه ایی که ردی از زخم دیده نشده و در میان موها پنهان می شود اما به هر حال پوست سر  مقداری در این قسمت کشیده می شود  و در برخی موارد  جای زخم  مقداری شکلی برجسته به خود می گیرد.

مزایای کاشت مو به روش FIT

  • مدت  زمان انجام کاشت مو کمتر است که دوره بهبودی سریع تر شکل می گیرد  و بعد از کاشت مو  نیازهای درمانی کمتری احتیاج پیدا خواهید کرد.این امر به دلیل کم تهاجمی تر بودن روش FIT است و از بخیه استفاده نمی شود زیرا در صورت ایجاد زخم و همچنین بخیه شما باید دوباره به پزشک خود برای برداشتن بخیه ها مراجعه کنید و همچنین باید  از زخم ها مراقبت کنید.
  • این روش برای  مناطقی که نیاز به کاشت مو کمتری دارد مانند ابرو و یا قسمت هایی کوچک از سر خیلی بهتر خواهد بود . مخصوصا در افراد جوان که مقدار طاسی  کمتر است  و به تعداد گرافت کمتری احتیاج دارند روش FIT می تواند بدون ایجاد جای زخم پیوند مو را انجام دهد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

شما می توانید برای مشاوره د زمینه کاشت مو به روش FIT و دیگر روش ها به شبکه های اجتماعی کلینیک بهرویان بپیوندید