مجموعه مقالات

افراد مناسب برای کاشت مو

مراقبت های بعد از کاشت مو

مراقبت های بعد از کاشت مو

باید دقت داشته باشید که مراقبت های بعد از کاشت مو می تواند در نتیجه کاشت مو تاثیر به سزایی داشته باشد در صورتی که بعد از کاشت مو آسیبی به موها وارد شود می تواند نتیجه کاشت مو را تغییر دهد  و فرد نتیجه مطلوبی را ازکاشت  مو مشاهده  نخواهد کرد.
از جمله  مراقبت های بعد از کاشت مو در زیر ذکر شده است :
انجام کاشت مو به مدت ۴ تا ۶ ساعت زمان بر خواهد بود با اینکه گفته می شود شما می توانید بلافاصله تمامی فعالیت های خود را بعد از کاشت مو انجام دهید اما بهتر است مقداری احتیاط کنید و استراحت خود را بیشتر از روز های عادی داشته باشید .
شما در طول انجام کاشت مو بیهوش نخواهید شد ولی مسلما داروهای بی حسی و مسکن بر روی شما تاثیر خود را خواهند گذاشت و به همین دلیل به هنگام  مرخص شدن بهتر است همراه داشته باشید .
شاید در قسمتی که موها از آنجا برداشته شده است مقداری احساس درد و ناراحتی داشته باشید که در این صورت می توانید  با نظر متخصصین کلینیک زیبایی از مسکن استفاده کنید .این دردها معمولا بعد از گذشت یک تا سه ساعت از کاشت مو آغاز می شود .

%da%a9%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d9%85%d9%88

سر خود را بالا نگه دارید این مسئله بسیار حائز اهمیت است  بالا نگه داشتن سربا کاهش فشار وریدی و لنفاتیک همراه می باشد و بهتر است در هنگام  خواب  زیر سر خود را بلند کنید.
شما در روز های اول نباید سر خود را خارش دهید شما می توانید  از کلاه ها ی مخصوص  استفاده کنید تا سر به جایی برخورد نداشته باشد ویا اینکه ضربه ایی به سر وارد نشود .

نظرات متفاوتی در رابطه با زمان شستن موها بعد از کاشت مو می باشد اما معمولا بعد از گذشت یک هفته دیگر شما می توانید موهای خود را به آرامی شست و شو دهید

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان