لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک باسن

روش های  مرتبط با زیبایی و برای اندامی زیباتر طرافداران بسیاری را در بین خانم ها پیدا کرده است .داشتن باسن زیبا نیز برای خانم ها دارای اهمیت بوده و برای اینکه بتوانند باسن زیبا داشته باشند روش هایی مانند جراحی لیپوماتیک باسن ، لیپوماتیک باسن و همچنین برای برجسته سازی بیشتر می توانند از پروتز باسن نیز استفاده کنند.در نهایت با باسن زیبا می توان لباس های زیبا و اندام تحتانی زیبایی داشت و به این صورت که فرد اعتماد به نفس بیشتری را خواهد داشت.

%d9%84%db%8c%d9%be%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c%da%a9-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86
افراد مناسب برای لیپوماتیک باسن

کسانی که در این قسمت ظاهری ناهمواردارند و یا اینکه باسن به گونه ایی است که با بدن هم خوانی لازم را ندارد لیپوماتیک باسن می تواند رضایت این افراد را حاصل کند.
کسانی که در قسمت باسن چربی ها به شکل غیرمتقارن دیده می شوند .
بعضی از زنان به صورت ارثی دارای باسن های صاف هستند  و همچنین افرادی هستند که به دلیل اضافه وزن بالا در قسمت باسن ،چاقی باسن ایجاد شده است .
در لیپوماتیک باسن می توان این مشکل را برطرف کرد به این صورت که چربی های اضافی از قسمت باسن تخلیه می  شوند .

نحوه لیپوماتیک باسن

در ابتدا بیمار به صورت ایستاده قرار می گیر د و  مناطقی که چربی ها باید از آن قسمت خارج شود توسط پزشک مارک می شوند این مرحله باید به درستی توسط متخصصین کلینیک زیبایی انجام بگیرد زیرا در غیر این صورت  اگر چربی های برخی از قسمت ها به اندازه زیاد و بر عکس به مقدار کم بیرون آورده شود احتمال به وجود آمدن سلولیت بالا می رود همچنین لیپوماتیک باسن نتیجه مطلوبی را در برخواهد نداشت .
بعد از لیپوماتیک باسن باید دقت داشته باشید که گن های لیپوماتیک باسن  را به صورت منظم استفاده کنید تا فضای خالی که از تخلیه چربی ها به وجود آمده است از بین برود .

با تشکرمدیریت سایت  کلینیک زیبایی بهرویان
برای اطلاعات بیشتر در زمینه کاشت مو ،لیزر موهای زائد و راه های جوانسازی صورت می توانید به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ، کلینیک زیبایی بهرویان بپیوندید.

About the Author

کلینیک زیبایی پوست | لیزر موهای زائد | کاشت مو
بهرويان در سال 1394 با اخذ مجوز رسمي از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با مديريت و مسئوليت فني آقاي دکتر محمد حسن ناصح ( متخصص پوست و مو ) تاسيس و راه اندازي گرديد. اين کلينيک با بهره گيري از همکاران متخصص و مجرب در رشته هاي فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي و پوست، مو، زيبايي و ليزر و تغذيه و رژيم درماني خدمات خود را ارائه مي دهد.

ارسال پاسخ

دو × یک =