شستشوی سر پس از کاشت مو

شستشوی سر پس از کاشت مو :

شستشوی سر پس از کاشت مو یکی از نکات مهم  می باشد، اشخاص پس از کاشت مو در زمان شستن موها نهایت دقت را داشته باشند در این مقاله به بیان شستشوی سر پس از کاشت مو می پردازیم تا اشخاص با اصول شستن موها پس از کاشت مو آشنا شوند .

روز اول تا چهارم پس از کاشت مو :

کلینیک زیبایی بهرویان به تمامی اشخاصی که کاشت مو را انجام داده اند توصیه می کند که چهار روز اول پس از کاشت مو با سرم شستشو که پزشک تجویز نموده است موهای سر را مرطوب نگه دارند ، نیاز است بیمار هر یک ساعت یکبار این سرم را به موهای سر خود بزند .

شستشوی سر پس از کاشت مو

روز پنجم پس از کاشت مو :

از روز پنجم تا سه هفته پس از کاشت مو نیاز است که شخص موهای خود را طبق اصولی که پزشک بیان کرده است با شامپو بچه به آرامی شستشو دهد در این بازه زمانی برخی از پزشکان کاشت مو توصیه می کنند که شخص برای مرطوب نگه داشتن موهای سر آبپاشی موها را با آب جوشیده سرد شده برای پیشگیری از لخته یا کراست انجام دهند .

در زمان استحمام شخص باید دقت نماید در زمان شستن موها فشاری به موهای شسته شده وارد نشود .

  • پس از شستن موهای سر نباید از سشوار برای خشک کردن موها استفاده نمایید ، پس از شستن موهای سر نیاز است شخص مراقبت های دیگری را نیز انجام دهد در ذیل به بیان آنها می پردازیم :

در زمان استراحت باید حتما دو بالش زیر سر قرار دهید و حالت بدن در زمان خواب باید به شکل نیمه نشسته باشد .

مصرف مشروبات الکی و سیگار و قلیان باید به مدت یک ماه ترک گردد ، این مورد یک از مهم ترین نکات مهم پس از کاشت مو می باشد .

پس از کاشت مو فعالیت های سنگین مانند بلند کردن اجسام سنگین و یا ورزش های سنگین ورزشی باید تا یک ماه به تعویق بیافتد .

از استرس و عوامل استرس زا باید اجتناب شود .

از قرار گرفتن در معرض آفتاب و نور خورشید باید اجتناب شود .

نکات و مراقبت های پس از کاشت مو بسیار مهم و ضروری هستند که باید به هر کدام از آنها عمل کنید ، تا از نتیجه کاشت مو نهایت رضایت را داشته باشید .

کلینیک زیبایی پوست و مو بهرویان در زمینه کاشت مو بسیار موفق عمل کرده است در این کلینیک کاشت مو به روش های مختلف نظیر کاشت مو FUT، کاشت مو FIT و کاشت مو ترکیبی انجام می شود .

سایر خدمات کلینیک زیبایی بهرویان :

لیزر موهای زائد

جوانسازی پوست

تزریق بوتاکس

لیزر موهای زائد با الکس سرد

تزریق ژل

تزریق چربی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

باتشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

 

About the Author

کلینیک زیبایی پوست | لیزر موهای زائد | کاشت مو
بهرويان در سال 1394 با اخذ مجوز رسمي از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با مديريت و مسئوليت فني آقاي دکتر محمد حسن ناصح ( متخصص پوست و مو ) تاسيس و راه اندازي گرديد. اين کلينيک با بهره گيري از همکاران متخصص و مجرب در رشته هاي فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي و پوست، مو، زيبايي و ليزر و تغذيه و رژيم درماني خدمات خود را ارائه مي دهد.

ارسال پاسخ

3 × پنج =