مجموعه مقالات

سوالات کاشت مو

سؤالات رایج کاشت مو

سؤالات رایج کاشت مو

بسیاری از افراد هستند  که به طور دقیق نمی دانند کاشت مو به چه صورت انجام می گیرد  و با مراجعه به کلینیک زیبایی سوالاتی را مطرح می کنند ما در اینجا برخی از این سوالات را پاسخ می دهیم تا شاید پاسخ سوال های شما نیز باشد.

آیا کاشت مو دردناک است ؟

اگر بگوییم کاشت مو هیچ گونه دردی ندارد اغراق است .اما این روش با بی حسی های موضعی انجام می گیرد بیماران در حین عمل کاشت مو دردی را احساس نمی کنند اما بعد از برطرف شدن بی حسی ها دردها آغاز می شوند که  می توان آنها را مسکن کنترل کرد.بعد از انجام کاشت مو در سر قرمزی ایجاد می شود که بعد از مدتی از بین خواهد رفت .

سوالات کاشت مو

آیا خانم ها هم می توانند کاشت مو انجام دهند ؟

بله کاشت مو هم برای آقایان و هم خانم ها امکان پذیر می باشد .البته ممکن است مقداری روش درمانی آنها با یکدیگر متفاوت باشد که به علت الگوی گوناگون ریزش مو است .

آیا موهای که پیوند زده می شوند ضعیف هستند و بعد از مدتی ریزش پیدا می کنند ؟

خیر .موهای که از بانک موی شما گرفته می شود و در مناطق طاسی گذاشته می شود بعد از مدتی به مانند موهای دیگر شما می شود و دقیقا همان عملکرد را دارند سستی موها تنها در روز های اول بعد از کاشت مو است که شما باید مراقبت های لازم را انجام دهید.موها به صورت طبیعی رشد می کنند و شما می توانید آنها را اصلاح  کنید.

آیا جای زخم بعد از کاشت مو باقی خواهد ماند ؟

این امر می تواند به متخصصین کلینیک زیبایی که شما مراجعه می کنید بستگی داشته باشد.در صورتی که متخصص پوست و موی با تجربه کاشت موی شما را انجام دهد احتمال  دیده شدن زخم ها کمتر خواهد بود.تکنولوژی های  جدید بکار گرفته شده در کلینیک زیبایی بهرویان  باعث می‌شود که خط موی بازیابی شده در عمل قابل تشخیص نباشد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان