مجموعه مقالات

ریزش مو بعد از کاشت مو

ریزش مو بعد از کاشت مو

ریزش مو بعد از کاشت مو

بعد  از گذشت چند روز از انجام کاشت مو در کلینیک زیبایی  موهای کاشته شده شما ریزش پیدا  می کند شما نباید نگران نباشید  زیرا این یک اتفاق نرمال است .به طور کلی روند ترمیم موها بعد از کاشت مو در مطلب زیر ذکر شده است .

  • در ابتدا موهای کاشته شده تا بیست روز رشد پیدا می کند و به اندازه قابل ملاحضه ایی بلند می شود و بعد از گذشت تقریبا یک ماه دیگر موها وارد مراحله  دیگر می شوند و شروع به ریزش می کنند که این امر نه به فرد بستگی دارد و نه به متخصصی که  کاشت مو را انجام داده است وتنها افراد نادری هستند که بعد از کاشت مو دچار ریزش مو نمی شوند  که هنوز هم دلایل آن مشخص نیست .

ریزش مو بعد از کاشت مو

  • پس از اینکه موها ریزش پیدا می کنند موها به حالت خواب می روند و به مدت تقریبا سه ماه رشدی پیدا نمی کنند و پس از طی شدن این دوره رشد دائمی موها آغاز می شود که می توانید رشد موهای کاشته شده را به مانند دیگر مو های خود مشاهده  کنید و آنها را اصلاح کنید .
  • دوره خواب موها بسته به روش استفاده شده در کاشت مو ممکن است متفاوت باشد.سرعت رشد موهای کاشته شده سریع تر از موهای محل برداشته شده خواهند بود . ضخامت موهای پیوند داده شده قوی تر است و این تغییر در ضخامت مو سبب پوشش بهتر در ناحیه کاشت خواهد شد این اتفاق به خصوص در افرادی که  کاشت مو به روش FuT داشته اند دیده می شود .

امروزه روش هایی ایجاد شده است  که می تواند این روند رشد موها را تسریع ببخشد   تا فرد نتیجه کاشت موی خود ر زودتر ا ببیند.مراقبت های بعد از کاشت مو در این دوره از اهمیت بالایی برقرار است که نباید آن را فراموش کنید .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان